Дитяче ліжко-горище "Binky ДЮС33" ART in HEAD
Код товару: 7553174
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
13 000 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 180 см |
| Глибина | 100 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Висота узніжжя | 194 см |
| Кількість ярусів | Два |
Варіанти кольорів
-
Аляска / білий супермат
-
Аляска / блакитна лагуна
-
Дуб тахо / білий супермат
Опис - Дитяче ліжко-горище "Binky ДЮС33" ART in HEAD
Характеристики
Дитяча ліжко-горище ДЮС33 виготовлена з міцного МДФ яке гарантує надійність і зносостійкість . Виріб забезпечить вашій дитині здоровий сон, а сучасний дизайн підніме настрій. На другому ярусі знаходиться ліжко, на першому - міцний стіл з ящиками, а також шафа з поличками.
Зверніть увагу! Ціна дитячого ліжка "Binky" вказана без матраца.
Зверніть увагу! Ціна дитячого ліжка "Binky" вказана без матраца.
Ціна вказана за дитяче ліжко-трансформер "Binky" в кольорі дуб тахо / білий супермат, виготовлену з МДФ. Вартість дитячого ліжка в іншому кольорі прораховується менеджером інтернет-магазину Golden Plaza індивідуально.
| Ширина | 180 см |
| Глибина | 100 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Висота узніжжя | 194 см |
| Кількість ярусів | Два |
| Тип | Горище |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Вікова група | Шкільна |
| Вік дитини | Від 6 років |
| Розмір | Високий |
| Матеріал | МДФ |
| Наявність матраца | Без матраца |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Оснащення | З шафою |
| Готовність | Готові |
| Виробник | ART in HEAD |
Відгуки - Дитяче ліжко-горище "Binky ДЮС33" ART in HEAD
Переглянути всі відгуки
13 000 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 180 см |
| Глибина | 100 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Висота узніжжя | 194 см |
| Кількість ярусів | Два |
| Тип | Горище |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Вікова група | Шкільна |
| Вік дитини | Від 6 років |
| Розмір | Високий |
| Матеріал | МДФ |
| Наявність матраца | Без матраца |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Оснащення | З шафою |
| Готовність | Готові |
| Виробник | ART in HEAD |
13 000 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Дитяче ліжко-горище "Binky ДЮС33" ART in HEAD
13 000 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Дитяче ліжко-горище "Binky ДЮС33" ART in HEAD
Схожі товари




