Дитяче ліжко-трансформер "Binky ДС4114" ART in HEAD
Код товару: 7553178
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
13 080 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 174 см |
| Глибина | 74 см |
| Висота узголів'я | 95 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Кількість ярусів | Один |
Варіанти кольорів
-
Дуб Сонома / сакура / аляска
-
Дуб Сонома / скай / аляска
-
Сакура / аляска
-
Скай / аляска
-
Шамоні світлий / сакура / аляска
-
Шамоні світлий / скай / аляска
Опис - Дитяче ліжко-трансформер "Binky ДС4114" ART in HEAD
Характеристики
Дитяча ліжко-трансформер "Binky ДС4114" від українського виробника прекрасно увіллється в інтер'єр будь-якої кімнати. Якісні матеріали і сучасний підхід до виготовлення гарантують вашій дитині здоровий і безпечний сон. З цієї ліжком ваш карапуз зможе прекрасно відпочити , а коли подорослішає зможе займатися за столом з ящиками. Стіл і тумбу можна отримати, розклавши ліжко.
Зверніть увагу! Ціна дитячого ліжка "Binky" вказана без матраца.
Зверніть увагу! Ціна дитячого ліжка "Binky" вказана без матраца.
Ціна вказана за дитяче ліжко-трансформер "Binky" в кольорі шамоні світлий / скай / білий супермат. Вартість дитячого ліжка в іншому кольорі прораховується менеджером інтернет-магазину Golden Plaza індивідуально.
| Ширина | 174 см |
| Глибина | 74 см |
| Висота узголів'я | 95 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Кількість ярусів | Один |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Вікова група | Новонароджені |
| Вік дитини | Від 0 років |
| Розмір | Маленький |
| Колір | Синій |
| Матеріал | ДСП |
| Наявність матраца | Без матраца |
| Стиль | Сучасний |
| Готовність | Готові |
| Виробник | ART in HEAD |
| Модифікація | Трансформер |
Відгуки - Дитяче ліжко-трансформер "Binky ДС4114" ART in HEAD
Переглянути всі відгуки
13 080 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 174 см |
| Глибина | 74 см |
| Висота узголів'я | 95 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Кількість ярусів | Один |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Вікова група | Новонароджені |
| Вік дитини | Від 0 років |
| Розмір | Маленький |
| Колір | Синій |
| Матеріал | ДСП |
| Наявність матраца | Без матраца |
| Стиль | Сучасний |
| Готовність | Готові |
| Виробник | ART in HEAD |
| Модифікація | Трансформер |
13 080 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Дитяче ліжко-трансформер "Binky ДС4114" ART in HEAD
13 080 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Дитяче ліжко-трансформер "Binky ДС4114" ART in HEAD
Схожі товари




