Банкетка "Сіті 3 міні" Сабіна
Код товару: 7553179
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
2 645 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 52 см |
| Глибина | 32 см |
| Висота | 50 см |
| Матеріал каркаса | ДСП |
| Колір | Венге |
Варіанти кольорів
-
Білий
-
Бук
-
Венге
-
Венге
-
Дуб Сонома
-
Кантрі
-
Коричневий
-
Коричневий
-
Малахіт
-
Орегон
-
Рубін
-
Світло сірий
-
Сонома
-
Урбан
Опис - Банкетка "Сіті 3 міні" Сабіна
Характеристики
Банкетка "Сіті 3 міні" виготовляється з високоякісних надійних матеріалів, за рахунок чого має довгий експлуатаційний термін. Вона ідеально підходить для більшості сучасних інтер'єрів, є їх гідною прикрасою. Головним матеріалом, використовуваним у виробництві, є ДСП . Воно представлено в декількох колірних варіантах. Така компактна меблі допоможе облаштувати простір максимально функціонально .
Варіанти виготовлення виробу:
- Варіанти оббивки
| Ширина | 52 см |
| Глибина | 32 см |
| Висота | 50 см |
| Матеріал каркаса | ДСП |
| Колір | Венге |
| Розмір | Маленький |
| Модифікація | Пуф |
| Виробник | Сабіна |
Відгуки - Банкетка "Сіті 3 міні" Сабіна
Переглянути всі відгуки
2 645 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 52 см |
| Глибина | 32 см |
| Висота | 50 см |
| Матеріал каркаса | ДСП |
| Колір | Венге |
| Розмір | Маленький |
| Модифікація | Пуф |
| Виробник | Сабіна |
2 645 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Банкетка "Сіті 3 міні" Сабіна
2 645 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Банкетка "Сіті 3 міні" Сабіна
Схожі товари














