Дитяче ліжко-горище "Angel An-16-3" Доріс
Код товару: 7578246
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
33 030 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 208 см |
| Глибина | 98 см |
| Висота узголів'я | 196 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Висота узніжжя | 196 см |
Варіанти кольорів
-
Береза Майнау
-
Береза Майнау / Вишня п'ємонт
-
Береза Майнау / Блакитний
-
Береза Майнау / Зелена пастель
-
Береза Майнау / Рожевий
-
Береза Майнау / Бузковий
-
Вишня П'ємонт
Опис - Дитяче ліжко-горище "Angel An-16-3" Доріс
Характеристики
Світла класична меблі "Angel" в стилі кращих італійських дизайнерів ідеально підійде будь-який юної леді, буде гармоніювати з обраним стилем вашого будинку. Декор у вигляді букета квітів на фасадах модулів буде радувати і створювати незвичайну атмосферу романтики, а класичний стиль меблів не втратить своєї актуальності з роками.
Дитяча ліжко-горище "An-16-3 Angel" прикрасить будь-який інтер'єр дитячої кімнатки. Ліжко-горище обладнана письмовим столом, з вбиралень вбудованою шафою з внутрішніми полицями для одягу і підвісною полицею для книг. Вона подарує солодкий і міцний сон для вашої дитини. Забарвлення меблів представлена на ваш вибір. Дитяче ліжко призначена для дітей від 3-х років. Ліжечко має надійну конструкцію. Підстава для матраца - ДСП. Рекомендована висота матраца - до 20 см.
За додаткову плату ліжко може бути доукомплектована висувним ящиком.
Зверніть увагу! Ціна ліжка вказана без урахування вартості матраца і висувного скриньки. Вибрати і купити матрац до цієї моделі ліжка ви можете в нашому інтернет магазині меблів Голден Плаза в розділі Матраци.
Дитяча ліжко-горище "An-16-3 Angel" прикрасить будь-який інтер'єр дитячої кімнатки. Ліжко-горище обладнана письмовим столом, з вбиралень вбудованою шафою з внутрішніми полицями для одягу і підвісною полицею для книг. Вона подарує солодкий і міцний сон для вашої дитини. Забарвлення меблів представлена на ваш вибір. Дитяче ліжко призначена для дітей від 3-х років. Ліжечко має надійну конструкцію. Підстава для матраца - ДСП. Рекомендована висота матраца - до 20 см.
За додаткову плату ліжко може бути доукомплектована висувним ящиком.
Зверніть увагу! Ціна ліжка вказана без урахування вартості матраца і висувного скриньки. Вибрати і купити матрац до цієї моделі ліжка ви можете в нашому інтернет магазині меблів Голден Плаза в розділі Матраци.
| Ширина | 208 см |
| Глибина | 98 см |
| Висота узголів'я | 196 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Висота узніжжя | 196 см |
| Кількість ярусів | Два |
| Тип | Горище |
| Стать дитини | Дівчинка |
| Вікова група | Шкільна |
| Вік дитини | Від 6 років |
| Розмір | Високий |
| Колір | Бузковий |
| Матеріал | ДСП |
| Наявність матраца | Без матраца |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Стиль | Прованс |
| Оснащення | З робочим місцем |
| Готовність | На замовлення |
| Виробник | Доріс |
Відгуки - Дитяче ліжко-горище "Angel An-16-3" Доріс
Переглянути всі відгуки
33 030 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 208 см |
| Глибина | 98 см |
| Висота узголів'я | 196 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Висота узніжжя | 196 см |
| Кількість ярусів | Два |
| Тип | Горище |
| Стать дитини | Дівчинка |
| Вікова група | Шкільна |
| Вік дитини | Від 6 років |
| Розмір | Високий |
| Колір | Бузковий |
| Матеріал | ДСП |
| Наявність матраца | Без матраца |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Стиль | Прованс |
| Оснащення | З робочим місцем |
| Готовність | На замовлення |
| Виробник | Доріс |
33 030 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Дитяче ліжко-горище "Angel An-16-3" Доріс
33 030 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Дитяче ліжко-горище "Angel An-16-3" Доріс
Схожі товари
