Двох'ярусне ліжко "Angel An-12" Доріс
Код товару: 7578244
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
22 965 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 210 см |
| Глибина | 98 см |
| Висота узголів'я | 173 см |
| Кількість спальних місць | Двоспальне |
| Висота узніжжя | 173 см |
Варіанти кольорів
-
Береза Майнау
-
Береза Майнау / Вишня п'ємонт
-
Береза Майнау / Блакитний
-
Береза Майнау / Зелена пастель
-
Береза Майнау / Рожевий
-
Береза Майнау / Бузковий
-
Вишня П'ємонт
Опис - Двох'ярусне ліжко "Angel An-12" Доріс
Характеристики
Світла класична меблі "Angel" в стилі кращих італійських дизайнерів ідеально підійде будь-який юної леді, буде гармоніювати з обраним стилем вашого будинку. Декор у вигляді букета квітів на фасадах модулів буде радувати і створювати незвичайну атмосферу романтики, а класичний стиль меблів не втратить своєї актуальності з роками. Дитяча двох'ярусна ліжко "An-12 Angel" прикрасить будь-який інтер'єр дитячої кімнатки. Вона подарує солодкий і міцний сон для ваших дітей. Забарвлення меблів представлена на ваш вибір. Дитяче ліжко призначена для дітей від 3-х років . Ліжечко має надійну конструкцію.
За додаткову плату ліжко може бути доукомплектована великим висувним ящиком, яке може служити як додаткове спальне місце.
Зверніть увагу! Ціна ліжка вказана без урахування вартості матраца і висувного скриньки. Вибрати і купити матрац до цієї моделі ліжка ви можете в нашому інтернет магазині меблів Голден Плаза в розділі Матраци.
За додаткову плату ліжко може бути доукомплектована великим висувним ящиком, яке може служити як додаткове спальне місце.
Зверніть увагу! Ціна ліжка вказана без урахування вартості матраца і висувного скриньки. Вибрати і купити матрац до цієї моделі ліжка ви можете в нашому інтернет магазині меблів Голден Плаза в розділі Матраци.
| Ширина | 210 см |
| Глибина | 98 см |
| Висота узголів'я | 173 см |
| Кількість спальних місць | Двоспальне |
| Висота узніжжя | 173 см |
| Кількість ярусів | Два |
| Стать дитини | Дівчинка |
| Вікова група | Шкільна |
| Вік дитини | Від 6 років |
| Розмір | Широкий |
| Колір | Блакитний |
| Матеріал | ДСП |
| Наявність матраца | Без матраца |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Стиль | Прованс |
| Готовність | На замовлення |
| Виробник | Доріс |
Відгуки - Двох'ярусне ліжко "Angel An-12" Доріс
Переглянути всі відгуки
22 965 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 210 см |
| Глибина | 98 см |
| Висота узголів'я | 173 см |
| Кількість спальних місць | Двоспальне |
| Висота узніжжя | 173 см |
| Кількість ярусів | Два |
| Стать дитини | Дівчинка |
| Вікова група | Шкільна |
| Вік дитини | Від 6 років |
| Розмір | Широкий |
| Колір | Блакитний |
| Матеріал | ДСП |
| Наявність матраца | Без матраца |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Стиль | Прованс |
| Готовність | На замовлення |
| Виробник | Доріс |
22 965 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Двох'ярусне ліжко "Angel An-12" Доріс
22 965 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Двох'ярусне ліжко "Angel An-12" Доріс
Схожі товари
