Ліжко дитяче "FLY МДФ" Viorina-deko
Код товару: 7581526
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
7 520 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 174 см |
| Глибина | 85 см |
| Висота узголів'я | 64 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Кількість ярусів | Один |
Варіанти кольорів
-
Білий
Опис - Ліжко дитяче "FLY МДФ" Viorina-deko
Характеристики
Дитяча ліжко "FLY МДФ" сподобається вашим дітям своїм дизайном і зручністю. Модель приємно освітлить і скрасить інтер'єр дитячої кімнати. Вона оснащена висувним ящиком. Ліжко виготовлено з МДФ в білому кольорі, доповнена ламелями. Фасади ліжка можуть мати чотири виду оформлення: квіти, зірки, гламур і футбол, в залежності від побажань клієнта. Дизайн оцінять як хлопчики, так і дівчатка.
| Ширина | 174 см |
| Глибина | 85 см |
| Висота узголів'я | 64 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Кількість ярусів | Один |
| Вікова група | Шкільна |
| Вік дитини | Від 10 років |
| Розмір | Маленький |
| Колір | Білий |
| Матеріал | МДФ |
| Наявність матраца | Без матраца |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Стиль | Класичний |
| Оснащення | З ящиками |
| Готовність | Готові |
| Виробник | Viorina-Deko |
Відгуки - Ліжко дитяче "FLY МДФ" Viorina-deko
Переглянути всі відгуки
7 520 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 174 см |
| Глибина | 85 см |
| Висота узголів'я | 64 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Кількість ярусів | Один |
| Вікова група | Шкільна |
| Вік дитини | Від 10 років |
| Розмір | Маленький |
| Колір | Білий |
| Матеріал | МДФ |
| Наявність матраца | Без матраца |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Стиль | Класичний |
| Оснащення | З ящиками |
| Готовність | Готові |
| Виробник | Viorina-Deko |
7 520 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Ліжко дитяче "FLY МДФ" Viorina-deko
7 520 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Ліжко дитяче "FLY МДФ" Viorina-deko
Схожі товари








