Тумба для взуття ТО-4 Компаніт
Код товару: 7576028
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
2 565 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 98 см |
| Глибина | 38 см |
| Висота | 67 см |
| Матеріал | ДСП |
| Колір | Венге |
Варіанти кольорів
-
Бук
-
Бук
-
Венге
-
Венге темний / венге світлий
-
Дуб Сонома
-
Дуб Сонома
-
Німфея Альба
-
Німфея Альба
-
Вільха
-
Вільха
-
Горіх
-
Горіх екко
-
Яблуня
-
Яблуня
Опис - Тумба для взуття ТО-4 Компаніт
Характеристики
Тумба для взуття ТО-4 унікальне рішення, яке складається з відділення для взуття, шухлядки для корисних дрібниць і сидушки . Вам більше не доведеться взуватися стоячи. М'яка частина оббита якісним шкірзамінником. Виготовляється з ламінованого ДСП.
| Ширина | 98 см |
| Глибина | 38 см |
| Висота | 67 см |
| Матеріал | ДСП |
| Колір | Венге |
| Місцезнаходження | Коридор |
| Тип | Пуф |
| Вага | 32 кг |
| Виробник | Компаніт |
Відгуки - Тумба для взуття ТО-4 Компаніт
Переглянути всі відгуки
2 565 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 98 см |
| Глибина | 38 см |
| Висота | 67 см |
| Матеріал | ДСП |
| Колір | Венге |
| Місцезнаходження | Коридор |
| Тип | Пуф |
| Вага | 32 кг |
| Виробник | Компаніт |
2 565 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Тумба для взуття ТО-4 Компаніт
2 565 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Тумба для взуття ТО-4 Компаніт
Схожі товари












