Передпокій Фіона "Світ Меблів"
Код товару: 7576026
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
6 487 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 121 см |
| Глибина | 38 см |
| Висота | 209 см |
| Розмір | Маленький |
| Місцезнаходження | Коридор |
Варіанти кольорів
-
Білий / Дуб Сонома
-
Венге темний / венге світлий
Опис - Передпокій Фіона "Світ Меблів"
Характеристики
Що краще оригінальної меблів? Передпокої Фіона "Світ Меблів" , які володіють місткістю і функціоналом. При мінімальній кількості елементів, користь від неї буде велика. Крім шафи, з красивим дзеркалом з двох частин, в товар вбудована тумба з міцними кріпленнями. "Відкрита" вішалка з міцними гачками і незвичайний круглий елемент на стінці, стають завершальним акордом. А тепле поєднання відтінків робить "Фіону" більш затишною.
Вартість передпокої в кольорі "Білий / Дуб Сонома" уточнюйте у менеджера інтернет-магазину Golden Plaza індивідуально.
Вартість передпокої в кольорі "Білий / Дуб Сонома" уточнюйте у менеджера інтернет-магазину Golden Plaza індивідуально.
| Ширина | 121 см |
| Глибина | 38 см |
| Висота | 209 см |
| Розмір | Маленький |
| Місцезнаходження | Коридор |
| Матеріал | ДСП |
| Стиль | Модерн |
| Колір | Венге |
| Виробник | Світ Меблів |
Відгуки - Передпокій Фіона "Світ Меблів"
Переглянути всі відгуки
6 487 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 121 см |
| Глибина | 38 см |
| Висота | 209 см |
| Розмір | Маленький |
| Місцезнаходження | Коридор |
| Матеріал | ДСП |
| Стиль | Модерн |
| Колір | Венге |
| Виробник | Світ Меблів |
6 487 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Передпокій Фіона "Світ Меблів"
6 487 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Передпокій Фіона "Світ Меблів"
Схожі товари


