Тумба для взуття ТО-3Б Компаніт
Код товару: 7576031
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
2 670 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 70 см |
| Глибина | 32 см |
| Висота | 124 см |
| Стиль | Лофт |
| Матеріал | ДСП |
Варіанти кольорів
-
Бук
-
Бук
-
Венге
-
Венге темний / венге світлий
-
Дуб Сонома
-
Дуб Сонома
-
Німфея Альба
-
Німфея Альба
-
Вільха
-
Вільха
-
Горіх
-
Горіх екко
-
Яблуня
-
Яблуня
Опис - Тумба для взуття ТО-3Б Компаніт
Характеристики
Для великої родини необхідний містка тумба для взуття ТО-3Б складається з 3 відділень для взуття і є вдалим рішенням для зберігання повсякденному сезонного взуття. Широка колірна гамма.
| Ширина | 70 см |
| Глибина | 32 см |
| Висота | 124 см |
| Стиль | Лофт |
| Матеріал | ДСП |
| Колір | Венге |
| Вага | 31 кг |
| Виробник | Компаніт |
Відгуки - Тумба для взуття ТО-3Б Компаніт
Переглянути всі відгуки
2 670 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 70 см |
| Глибина | 32 см |
| Висота | 124 см |
| Стиль | Лофт |
| Матеріал | ДСП |
| Колір | Венге |
| Вага | 31 кг |
| Виробник | Компаніт |
2 670 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Тумба для взуття ТО-3Б Компаніт
2 670 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Тумба для взуття ТО-3Б Компаніт
Схожі товари












