Шафа 600 "Василиса" з ящиками Майстер-Форм
Код товару: 7570735
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
10 420 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 60 см |
| Глибина | 54 см |
| Висота | 200 см |
| Кількість дверей | Одна |
| Матеріал | МДФ |
Варіанти кольорів
-
Білий патина
-
Береза патина
-
Яблуня патина
Опис - Шафа 600 "Василиса" з ящиками Майстер-Форм
Характеристики
Шафа 600 з ящиками «Василиса» дуже вдало скомплектований, а тому досить функціональний . Шафа має і ящики, і штангу, і навіть дзеркало! Зовні він виглядає просто приголомшливо (це відзначають усі). Шафа однодверна (декорований дзеркалом) має штангу і два ящика.
| Ширина | 60 см |
| Глибина | 54 см |
| Висота | 200 см |
| Кількість дверей | Одна |
| Матеріал | МДФ |
| Стиль | Прованс |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Вага | 71 кг |
| Виробник | Майстер-Форм |
Відгуки - Шафа 600 "Василиса" з ящиками Майстер-Форм
Переглянути всі відгуки
10 420 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 60 см |
| Глибина | 54 см |
| Висота | 200 см |
| Кількість дверей | Одна |
| Матеріал | МДФ |
| Стиль | Прованс |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Вага | 71 кг |
| Виробник | Майстер-Форм |
10 420 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Шафа 600 "Василиса" з ящиками Майстер-Форм
10 420 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Шафа 600 "Василиса" з ящиками Майстер-Форм
Схожі товари
