Шафа 2000 "Василиса" Майстер-Форм
Код товару: 7570731
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
28 785 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 207 см |
| Глибина | 54 см |
| Висота | 219 см |
| Місцезнаходження | Спальня |
| Матеріал | МДФ |
Варіанти кольорів
-
Білий патина
-
Береза патина
-
Яблуня патина
Опис - Шафа 2000 "Василиса" Майстер-Форм
Характеристики
Про місткості шафи 2000 «Василиса» ходять легенди. Так, він дійсно приголомшливо місткий ! З ним Вам не доведеться докуповувати в будинок зайві комоди або інші шафи! Тут містяться речі всієї родини. Шафа чотиридверний (двоє дверей декоровані дзеркалами) складається з чотирьох секцій: двох секцій з вісьмома полками (по чотири полки в кожній секції) і двох секції з двома штангами і чотирма висувними ящиками (по одній штанзі і два ящика в кожній секції).
| Ширина | 207 см |
| Глибина | 54 см |
| Висота | 219 см |
| Місцезнаходження | Спальня |
| Матеріал | МДФ |
| Стиль | Прованс |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Вага | 223 кг |
| Виробник | Майстер-Форм |
Відгуки - Шафа 2000 "Василиса" Майстер-Форм
Переглянути всі відгуки
28 785 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 207 см |
| Глибина | 54 см |
| Висота | 219 см |
| Місцезнаходження | Спальня |
| Матеріал | МДФ |
| Стиль | Прованс |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Вага | 223 кг |
| Виробник | Майстер-Форм |
28 785 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Шафа 2000 "Василиса" Майстер-Форм
28 785 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Шафа 2000 "Василиса" Майстер-Форм
Схожі товари


