Шафа 600 "Василиса" Майстер-Форм
Код товару: 7570734
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
10 700 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 60 см |
| Глибина | 54 см |
| Висота | 200 см |
| Кількість дверей | Одна |
| Матеріал | МДФ |
Варіанти кольорів
-
Белый патина
-
Береза патина
-
Яблуня патина
Опис - Шафа 600 "Василиса" Майстер-Форм
Характеристики
Div>
Шафа 600 «Василиса» дуже зручний і місткий. Він досить широкий, а тому на полицях поміщається багато речей. Шафа однодверна (декорований дзеркалом) має чотири полки.
Div>
| Ширина | 60 см |
| Глибина | 54 см |
| Висота | 200 см |
| Кількість дверей | Одна |
| Матеріал | МДФ |
| Стиль | Прованс |
| Вага | 81 кг |
| Виробник | Майстер-Форм |
Відгуки - Шафа 600 "Василиса" Майстер-Форм
Переглянути всі відгуки
10 700 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 60 см |
| Глибина | 54 см |
| Висота | 200 см |
| Кількість дверей | Одна |
| Матеріал | МДФ |
| Стиль | Прованс |
| Вага | 81 кг |
| Виробник | Майстер-Форм |
10 700 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Шафа 600 "Василиса" Майстер-Форм
10 700 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Шафа 600 "Василиса" Майстер-Форм
Схожі товари
Товар додано у кошик
- Вхід
- Реєстрація
