Шафа 1400 "Василиса" Майстер-Форм
Код товару: 7570730
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
20 295 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 148 см |
| Глибина | 54 см |
| Висота | 219 см |
| Кількість дверей | Три |
| Матеріал | МДФ |
Варіанти кольорів
-
Белый патина
-
Береза патина
-
Яблуня патина
Опис - Шафа 1400 "Василиса" Майстер-Форм
Характеристики
Div>
Шафа 1400 «Василиса» дуже зручний в експлуатації, зносостійкий і зручний. Головні його переваги: дійсно велика місткість і красивий дизайн! Складається враження, що Ви перебуваєте в розкішному палаці. Шафа тридверна (одні двері декорована дзеркалом) складається з трьох секцій: двома секціями з вісьмома полками (по чотири полки в кожній секції) і секції зі штангою і двома висувними ящиками.
Div>
| Ширина | 148 см |
| Глибина | 54 см |
| Висота | 219 см |
| Кількість дверей | Три |
| Матеріал | МДФ |
| Стиль | Прованс |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Вага | 162 кг |
| Виробник | Майстер-Форм |
Відгуки - Шафа 1400 "Василиса" Майстер-Форм
Переглянути всі відгуки
20 295 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 148 см |
| Глибина | 54 см |
| Висота | 219 см |
| Кількість дверей | Три |
| Матеріал | МДФ |
| Стиль | Прованс |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Вага | 162 кг |
| Виробник | Майстер-Форм |
20 295 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Шафа 1400 "Василиса" Майстер-Форм
20 295 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Шафа 1400 "Василиса" Майстер-Форм
Схожі товари
Товар додано у кошик
- Вхід
- Реєстрація


