Шафа 1Д4Ш "Валенсія" Меблі-Сервіс
Код товару: 7576234
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
3 621 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 50 см |
| Глибина | 45 см |
| Висота | 209 см |
| Готовність | Готові |
| Оснащення | З ящиками |
Варіанти кольорів
-
Дуб Самоа
Опис - Шафа 1Д4Ш "Валенсія" Меблі-Сервіс
Характеристики
Шафа 1Д4Ш "Валенсія" має класичний зовнішній вигляд, зверху шафа, після шафи відразу йдуть дві полиці і чотири зручних висувних ящика. Шафа "Валенсія" - це гарне поєднання класики і комфорту використання, все зроблено по сучасних технологіях.
Розміри і внутрішнє наповнення:
| Ширина | 50 см |
| Глибина | 45 см |
| Висота | 209 см |
| Готовність | Готові |
| Оснащення | З ящиками |
| Матеріал | ДСП |
| Стиль | Під старовину |
| Колір | Бежевий |
| Розмір | Маленький |
| Модифікація | Прямий |
| Сфера застосування | Школа |
| Вікова група | Підлітки |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Вага | 51 кг |
| Виробник | Меблі-Сервіс |
Відгуки - Шафа 1Д4Ш "Валенсія" Меблі-Сервіс
Переглянути всі відгуки
3 621 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 50 см |
| Глибина | 45 см |
| Висота | 209 см |
| Готовність | Готові |
| Оснащення | З ящиками |
| Матеріал | ДСП |
| Стиль | Під старовину |
| Колір | Бежевий |
| Розмір | Маленький |
| Модифікація | Прямий |
| Сфера застосування | Школа |
| Вікова група | Підлітки |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Вага | 51 кг |
| Виробник | Меблі-Сервіс |
3 621 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Шафа 1Д4Ш "Валенсія" Меблі-Сервіс
3 621 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Шафа 1Д4Ш "Валенсія" Меблі-Сервіс
Схожі товари




