Комод 4Ш "Дісней" Меблі-Сервіс
Код товару: 7576239
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
3 719 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 80 см |
| Глибина | 47 см |
| Висота | 100 см |
| Готовність | Готові |
| Розмір | Високий |
Варіанти кольорів
-
Дуб світлий
Опис - Комод 4Ш "Дісней" Меблі-Сервіс
Характеристики
Комод 4Ш "Дісней" є елементом модульної дитячої «Дісней» фабрики «Меблі-Сервіс». Фасади виготовлені з ламінованої ДСП з МДФ накладками. Колір меблів «дуб світлий».
Внутрішнє наповнення:
| Ширина | 80 см |
| Глибина | 47 см |
| Висота | 100 см |
| Готовність | Готові |
| Розмір | Високий |
| Матеріал | ДСП |
| Стать дитини | Дівчинка |
| Оснащення | З ящиками |
| Модифікація | Комод-шафа |
| Призначення | Для речей |
| Готовність | Готові |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Виробник | Меблі-Сервіс |
Відгуки - Комод 4Ш "Дісней" Меблі-Сервіс
Переглянути всі відгуки
3 719 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 80 см |
| Глибина | 47 см |
| Висота | 100 см |
| Готовність | Готові |
| Розмір | Високий |
| Матеріал | ДСП |
| Стать дитини | Дівчинка |
| Оснащення | З ящиками |
| Модифікація | Комод-шафа |
| Призначення | Для речей |
| Готовність | Готові |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Виробник | Меблі-Сервіс |
3 719 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Комод 4Ш "Дісней" Меблі-Сервіс
3 719 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Комод 4Ш "Дісней" Меблі-Сервіс
Схожі товари
