Шафа-купе "Аледо" Embawood
Код товару: 7553647
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
12 012 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Глибина | 50 см |
| Висота | 222 см |
| Кількість дверей | Дводверний |
| Стиль | Сучасний |
| Матеріал | ДСП |
Варіанти кольорів
-
Білий
-
Дуб сонома
Опис - Шафа-купе "Аледо" Embawood
Характеристики
Шафа-купе "Аледо" відноситься до сучасних функціональних меблів, які стануть гідним доповненням кожного сучасного приміщення. Дана модель має містку, надійну та довговічну конструкцію. Товщина дзеркала – 4 мм. Вішалка для одягу – скрипка. За розсувними дверима компактно розміщені полиці, штанги для одягу, де ви зможете зручно розмістити всі речі.
Ціна вказана за шафу-купе "Аледо", виготовлену у кольорі дуб сонома. Вартість виробу в інших кольорах прораховується менеджером інтернет-магазину Golden Plaza індивідуально.
Ціна вказана за шафу-купе "Аледо", виготовлену у кольорі дуб сонома. Вартість виробу в інших кольорах прораховується менеджером інтернет-магазину Golden Plaza індивідуально.
| Глибина | 50 см |
| Висота | 222 см |
| Кількість дверей | Дводверний |
| Стиль | Сучасний |
| Матеріал | ДСП |
| Готовність | Готові |
| Призначення | Для гардероба |
| Колір | Дуб Сонома |
| Виробник | Embawood |
Відгуки - Шафа-купе "Аледо" Embawood
Переглянути всі відгуки
12 012 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Глибина | 50 см |
| Висота | 222 см |
| Кількість дверей | Дводверний |
| Стиль | Сучасний |
| Матеріал | ДСП |
| Готовність | Готові |
| Призначення | Для гардероба |
| Колір | Дуб Сонома |
| Виробник | Embawood |
12 012 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Шафа-купе "Аледо" Embawood
12 012 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Шафа-купе "Аледо" Embawood
Схожі товари








