Шезлонг "Atlantico" Nardi
Код товару: 7556278
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
12 000 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 70 см |
| Глибина | 171 см |
| Висота | 99 см |
| Максимальне навантаження | 200 кг |
| Матеріал | Пластик |
Варіанти кольорів
-
Колір каркаса: Antracite
-
Колір каркаса: Bianco
-
Колір каркаса: Caffe
-
Колір каркаса: Tortora
-
Колір тканини: Antracite
-
Колір тканини: Bianco
-
Колір тканини: Blu
-
Колір тканини: Celeste
-
Колір тканини: Mandarino
-
Колір тканини: Prato
-
Колір тканини: Rosa
-
Колір тканини: Tortora
Опис - Шезлонг "Atlantico" Nardi
Характеристики
Красивий і дуже зручний шезлонг "Atlantico" дозволяє зробити ваш відпочинок на природі комфортним і якісним. Виріб витримує максимальні навантаження , а також стійке до різних зовнішніх впливів і умов, завдяки високій якості матеріалів, з яких воно виконано. Шезлонг має дуже стильний зовнішній вигляд і багату палітру кольорів.
Div>
| Ширина | 70 см |
| Глибина | 171 см |
| Висота | 99 см |
| Максимальне навантаження | 200 кг |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Лежак |
| Вага | 16 кг |
| Виробник | Nardi |
Відгуки - Шезлонг "Atlantico" Nardi
Переглянути всі відгуки
12 000 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 70 см |
| Глибина | 171 см |
| Висота | 99 см |
| Максимальне навантаження | 200 кг |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Лежак |
| Вага | 16 кг |
| Виробник | Nardi |
12 000 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Шезлонг "Atlantico" Nardi
12 000 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Шезлонг "Atlantico" Nardi
Схожі товари
Товар додано у кошик
- Вхід
- Реєстрація


