Каталог товарів
0 Ваш кошик

Виробник Nardi

Nardi

Компанія "Nardi" - досить відомий у всьому світі виробник пластикових меблів. Свою роботу фірма почала з 1990 року і з тих пір займає першість на меблевому ринку. При виробництві дачних меблів ТМ "Nardi" використовує поліпропілен і алюміній в комбінації з пластиком, а для оббивки і обробки застосовується скло і тканину.

Щорічно т оргов марка "Nardi" випускає все нові моделі, які по праву отримують визнання серед споживачів. Сьогодні асортимент пластикових меблів досить великий, тому вибір меблів з пластика для будинку, дачі, саду, кафе чи ресторану не складає великих труднощів, а приносить естетичне задоволення. Пластикові меблі Nardi - це найкраща меблі з серії дорогою і престижною. Її приємно використовувати вдома або на кухні.

Найбільш актуальною меблі з пластмаси стає влітку, коли більшість людей вважають за краще відпочивати під відкритим небом. Італійські меблі з пластика від виробника "Nardi" відрізняється високою якістю і міцністю, оскільки вона виготовлена ​​на найсучаснішому обладнанні , а її дизайн розроблений провідними європейськими дизайнерами. Пластикові меблі добре переносить різні зовнішні впливи, перепади температури, не втрачає форми, не ламається, не вигоряє на сонці, не боїться вологи і при правильному догляді надовго зберігає всі свої властивості і якості.