Стілець барний "Faro mini" Nardi
Код товару: 7556275
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
3 480 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Висота | 87 см |
| Ширина сидіння | 48 См |
| Глибина сидіння | 50 См |
| Матеріал | Пластик |
| Місцезнаходження | Веранда |
Варіанти кольорів
-
Antracite
-
Bianco
-
Caffe
-
Celeste
-
Rosso
-
Tortora
Опис - Стілець барний "Faro mini" Nardi
Характеристики
стілець барний "Faro mini" - це чудова якість за доступною ціною. Виріб повністю виготовлено з найкращих матеріалів, тому воно зовсім не вибагливе в догляді і зносостійке. Стілець буде цікаво виглядати з будь-якими меблями в будинку , завдяки тому що його дизайн виконаний відповідно до останніх світових модних тенденцій.
| Висота | 87 см |
| Ширина сидіння | 48 См |
| Глибина сидіння | 50 См |
| Матеріал | Пластик |
| Місцезнаходження | Веранда |
| Призначення | Для кафе |
| Вага | 4 кг |
| Виробник | Nardi |
Відгуки - Стілець барний "Faro mini" Nardi
Переглянути всі відгуки
3 480 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Висота | 87 см |
| Ширина сидіння | 48 См |
| Глибина сидіння | 50 См |
| Матеріал | Пластик |
| Місцезнаходження | Веранда |
| Призначення | Для кафе |
| Вага | 4 кг |
| Виробник | Nardi |
3 480 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Стілець барний "Faro mini" Nardi
3 480 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Стілець барний "Faro mini" Nardi
Схожі товари


