Гриль "TQ285-BK-1" Napoleon
Код товару: 7581789
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
18 990 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 58 см |
| Глибина | 49 см |
| Висота | 35 см |
| Країна виробник | Канада |
| Розмір | Маленький |
Опис - Гриль "TQ285-BK-1" Napoleon
Характеристики
Гриль "TQ285-BK-1" - це функціональний портативний пристрій, який відрізняється прекрасною компактністю і ергономічністю . Таке обладнання можна брати з собою в автомобіль, на катер або ж для виходу на пікнік пішки. Гриль дозволяє вільно готувати їжу для 9 осіб . Пальники оснащені системою миттєвого підпалу JETFIRE і функцією незалежного управління.
| Ширина | 58 см |
| Глибина | 49 см |
| Висота | 35 см |
| Країна виробник | Канада |
| Розмір | Маленький |
| Тип палива | Газ |
| Вага | 13 кг |
| Виробник | Napoleon |
Відгуки - Гриль "TQ285-BK-1" Napoleon
Переглянути всі відгуки
18 990 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 58 см |
| Глибина | 49 см |
| Висота | 35 см |
| Країна виробник | Канада |
| Розмір | Маленький |
| Тип палива | Газ |
| Вага | 13 кг |
| Виробник | Napoleon |
18 990 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Гриль "TQ285-BK-1" Napoleon
18 990 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Гриль "TQ285-BK-1" Napoleon
Схожі товари


























