Каталог товарів
0 Ваш кошик

Виробник Napoleon

Napoleon
Компанія Napoleon почала свою історію в 1976 році в м Беррі (Канада) під назвою «Wolf Steel Ltd.» і займалася виробництвом сталевих деталей. Її засновник Вольфган Шретер - молодий інженер, який отримав вищу технічну освіту в Німеччині. І через якийсь час була спроектована і випущена перша дров'яна піч, яка була суцільнолитим каміном з декількома дверцятами. Виробнича площадка на той момент становила 95 кв. м.

Уже в 1981 році почалося виробництво першої продукції під ТМ Napoleon . З цього ж року компанія почала випускати каміни з дверцятами з керамічного термостійкого скла. Швидко виріс попит на дані печі і поширився по всій Канаді і з того моменту дана компанія постійно уніфікує свою продукцію, але при цьому зберігає німецькі технології з канадським якістю. Інноваційний дизайн, передові технології, якість, відмінний сервіс стали головним у виробництві грилі, а затребуваність поширилася на США, Європу і Україну.

З 2008 року виробництво Napoleon сертифіковане за стандартом IS09001. На той момент штат компанії має 700 співробітників і функціонує на власних потужностях з площею понад 228 600 кв.м, розташованих в Канаді, Китаї та США. На території Північної Америки бренд Napoleon є найбільшим приватним виробником газових, дров'яних і вугільних грилів, а також продукції для пікніків на природі. Однією з головних завдань компанії - це виробництво висококласного продукту.

Найкращі і інноваційні технології, висока надійність, стильний дизайн і якісний сервіс полегшать вам процес приготування їжі. Компанія виготовляє каміни, що працюють на твердому паливі або газі, вугільні та газові грилі, газові опалювальні котли, кондиціонери, а також все для пікніка і відпочинку на свіжому повітрі.