Гриль "SS-500 Built-in" Saber
Код товару: 7551903
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
100 000 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 79 см |
| Глибина | 66 см |
| Висота | 53 см |
| Країна виробник | США |
| Тип палива | Газ |
Опис - Гриль "SS-500 Built-in" Saber
Характеристики
Компактний газовий гриль "Saber SS-500 Built-in" - відмінне рішення для вашого заміського будинку. Він виготовлений з високоякісної нержавіючої сталі , яка має стійкість до хімічного впливу, тому термін служби виробу вкрай великий. Дана модель гриля оснащена інфрачервоної технологією TRU-Infrared , що дозволяє готувати на всій поверхні і при цьому економити до 50% палива.
За додаткову плату можлива комплектація вироби аксесуарами для гріллінга.
За додаткову плату можлива комплектація вироби аксесуарами для гріллінга.
| Ширина | 79 см |
| Глибина | 66 см |
| Висота | 53 см |
| Країна виробник | США |
| Тип палива | Газ |
| Місцезнаходження | Дача |
| Вага | 60 кг |
| Виробник | Saber |
Відгуки - Гриль "SS-500 Built-in" Saber
Переглянути всі відгуки
100 000 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 79 см |
| Глибина | 66 см |
| Висота | 53 см |
| Країна виробник | США |
| Тип палива | Газ |
| Місцезнаходження | Дача |
| Вага | 60 кг |
| Виробник | Saber |
100 000 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Гриль "SS-500 Built-in" Saber
100 000 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Гриль "SS-500 Built-in" Saber
Схожі товари




