Гриль-коптильня "Highland Reverse Flow Smoker / Grill" Oklahoma Joe's
Код товару: 7551906
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
Гриль-коптильня "Highland Reverse Flow Smoker / Grill" Oklahoma Joe's
32 990 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 145 см |
| Глибина | 85 см |
| Висота | 135 см |
| Країна виробник | США |
| Тип палива | Дрова |
Опис - Гриль-коптильня "Highland Reverse Flow Smoker / Grill" Oklahoma Joe's
Характеристики
Гриль-коптильня "Oklahoma Joe's Highland Reverse Flow Smoker / Grill" стала легендою серед подібних садових виробів. Вона виконується з довговічною товстої сталі, за рахунок чого достатньо зносостійка і надійна. Перевірена роками конструкція, крім основного корпусу, складається з вентиляційних заслонів, великий решітки і професійних термометрів . Тому ви легко приготуєте найвишуканіші страви на свіжому повітрі.
| Ширина | 145 см |
| Глибина | 85 см |
| Висота | 135 см |
| Країна виробник | США |
| Тип палива | Дрова |
| Тип | Коптильня |
| Вага | 82 кг |
| Виробник | Oklahoma Joe`s |
Відгуки - Гриль-коптильня "Highland Reverse Flow Smoker / Grill" Oklahoma Joe's
Переглянути всі відгуки
32 990 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 145 см |
| Глибина | 85 см |
| Висота | 135 см |
| Країна виробник | США |
| Тип палива | Дрова |
| Тип | Коптильня |
| Вага | 82 кг |
| Виробник | Oklahoma Joe`s |
32 990 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Гриль-коптильня "Highland Reverse Flow Smoker / Grill" Oklahoma Joe's
32 990 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Гриль-коптильня "Highland Reverse Flow Smoker / Grill" Oklahoma Joe's
Схожі товари








