Дзеркало "Stella SL-80-WB" MiroMark
Код товару: 7679369
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
2 006 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 90 см |
| Глибина | 15 см |
| Висота | 78 см |
| Готовність | Готові |
| Розмір | Великий |
Опис - Дзеркало "Stella SL-80-WB" MiroMark
Характеристики
Дзеркало "Stella SL-80-WB" має компактну конструкцію. Вона надійно кріпиться на стіні та мають ідеальну поверхню, оскільки вона не вибаглива у догляді, а виглядає максимально ефектно. Дана модель відмінно підійде як для передпокою, так і для вітальні або спальні. Таке дзеркало допоможе візуально розширити простір кімнати.
| Ширина | 90 см |
| Глибина | 15 см |
| Висота | 78 см |
| Готовність | Готові |
| Розмір | Великий |
| Матеріал рами | ДСП |
| Форма | Прямокутне |
| Місцезнаходження | Передпокій |
| Модифікація | Настінне |
| Наявність підсвічування | Без підсвічування |
| Стиль | Модерн |
| Виробник | MiroMark |
Відгуки - Дзеркало "Stella SL-80-WB" MiroMark
Переглянути всі відгуки
2 006 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 90 см |
| Глибина | 15 см |
| Висота | 78 см |
| Готовність | Готові |
| Розмір | Великий |
| Матеріал рами | ДСП |
| Форма | Прямокутне |
| Місцезнаходження | Передпокій |
| Модифікація | Настінне |
| Наявність підсвічування | Без підсвічування |
| Стиль | Модерн |
| Виробник | MiroMark |
2 006 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Дзеркало "Stella SL-80-WB" MiroMark
2 006 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Дзеркало "Stella SL-80-WB" MiroMark
Схожі товари






