Шафа 2ДВ "Luna LN-122-LV" MiroMark
Код товару: 7679367
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
6 568 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 80 см |
| Глибина | 40 см |
| Висота | 199 см |
| Готовність | Готові |
| Місцезнаходження | Передпокій |
Опис - Шафа 2ДВ "Luna LN-122-LV" MiroMark
Характеристики
| Ширина | 80 см |
| Глибина | 40 см |
| Висота | 199 см |
| Готовність | Готові |
| Місцезнаходження | Передпокій |
| Наявність ніжок | На ніжках |
| Кількість дверей | Дві |
| Вид | Закритий |
| Призначення | Для дому |
| Матеріал | ДСП |
| Стиль | Сучасний |
| Виробник | MiroMark |
Відгуки - Шафа 2ДВ "Luna LN-122-LV" MiroMark
Переглянути всі відгуки
6 568 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 80 см |
| Глибина | 40 см |
| Висота | 199 см |
| Готовність | Готові |
| Місцезнаходження | Передпокій |
| Наявність ніжок | На ніжках |
| Кількість дверей | Дві |
| Вид | Закритий |
| Призначення | Для дому |
| Матеріал | ДСП |
| Стиль | Сучасний |
| Виробник | MiroMark |
6 568 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Шафа 2ДВ "Luna LN-122-LV" MiroMark
6 568 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Шафа 2ДВ "Luna LN-122-LV" MiroMark
Схожі товари
