Дзеркало "Luna LN-83-LV" MiroMark
Код товару: 7679330
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
1 523 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 60 см |
| Глибина | 2 см |
| Висота | 80 см |
| Готовність | Готові |
| Розмір | Великий |
Опис - Дзеркало "Luna LN-83-LV" MiroMark
Характеристики
| Ширина | 60 см |
| Глибина | 2 см |
| Висота | 80 см |
| Готовність | Готові |
| Розмір | Великий |
| Матеріал рами | ДСП |
| Форма | Прямокутне |
| Місцезнаходження | Передпокій |
| Модифікація | Настінне |
| Наявність підсвічування | Без підсвічування |
| Стиль | Сучасний |
| Виробник | MiroMark |
Відгуки - Дзеркало "Luna LN-83-LV" MiroMark
Переглянути всі відгуки
1 523 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 60 см |
| Глибина | 2 см |
| Висота | 80 см |
| Готовність | Готові |
| Розмір | Великий |
| Матеріал рами | ДСП |
| Форма | Прямокутне |
| Місцезнаходження | Передпокій |
| Модифікація | Настінне |
| Наявність підсвічування | Без підсвічування |
| Стиль | Сучасний |
| Виробник | MiroMark |
1 523 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Дзеркало "Luna LN-83-LV" MiroMark
1 523 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Дзеркало "Luna LN-83-LV" MiroMark
Схожі товари


