Комод "Luna LN-61-LV" 1дв 1шх MiroMark
Код товару: 7679337
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
4 704 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 60 см |
| Глибина | 40 см |
| Висота | 103 см |
| Розмір | Маленький |
| Матеріал | ДСП |
Варіанти кольорів
-
Мат лава / Дуб крафт
Опис - Комод "Luna LN-61-LV" 1дв 1шх MiroMark
Характеристики
Комод "Luna LN-61-LV" виглядає стильно та лаконічно. Він не займе надто багато місця у передпокої, але є при цьому максимально місткими меблями. Основний матеріал, який використовується при виготовленні даної моделі - ламіноване ДСП товщиною 16 мм. Комод доповнений тришаровим покриттям, що підвищує термін служби виробу.
| Ширина | 60 см |
| Глибина | 40 см |
| Висота | 103 см |
| Розмір | Маленький |
| Матеріал | ДСП |
| Модифікація | Комод-тумба |
| Оснащення | З ящиками |
| Місцезнаходження | У передпокій |
| Відтінок | Матовий |
| Наявність ручок | З ручками |
| Стиль | Сучасний |
| Готовність | Готові |
| Напрямні ящиків | Телескопічні |
| Виробник | MiroMark |
Відгуки - Комод "Luna LN-61-LV" 1дв 1шх MiroMark
Переглянути всі відгуки
4 704 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 60 см |
| Глибина | 40 см |
| Висота | 103 см |
| Розмір | Маленький |
| Матеріал | ДСП |
| Модифікація | Комод-тумба |
| Оснащення | З ящиками |
| Місцезнаходження | У передпокій |
| Відтінок | Матовий |
| Наявність ручок | З ручками |
| Стиль | Сучасний |
| Готовність | Готові |
| Напрямні ящиків | Телескопічні |
| Виробник | MiroMark |
4 704 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Комод "Luna LN-61-LV" 1дв 1шх MiroMark
4 704 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Комод "Luna LN-61-LV" 1дв 1шх MiroMark
Схожі товари


