Дзеркало "Amanda AN-80-WB" MiroMark
Код товару: 7679299
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
1 864 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 90 см |
| Глибина | 2 см |
| Висота | 70 см |
| Готовність | Готові |
| Розмір | Великий |
Опис - Дзеркало "Amanda AN-80-WB" MiroMark
Характеристики
Дзеркало "Amanda" буде не тільки виконувати свої прямі функції, але і допоможе візуально збільшити простір. Воно має класичну форму і конструкцію, тому може встановлюватися в будь-якому інтер'єрі. Підійде як для передпокою, так і для спальні або вітальні. Дзеркало не примхливе в догляді, буде довгий час зберігати охайний зовнішній вигляд.
| Ширина | 90 см |
| Глибина | 2 см |
| Висота | 70 см |
| Готовність | Готові |
| Розмір | Великий |
| Форма | Прямокутне |
| Місцезнаходження | Передпокій |
| Модифікація | Настінне |
| Наявність підсвічування | Без підсвічування |
| Наявність рами | Без рами |
| Стиль | Сучасний |
| Вага | 20 кг |
| Виробник | MiroMark |
Відгуки - Дзеркало "Amanda AN-80-WB" MiroMark
Переглянути всі відгуки
1 864 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 90 см |
| Глибина | 2 см |
| Висота | 70 см |
| Готовність | Готові |
| Розмір | Великий |
| Форма | Прямокутне |
| Місцезнаходження | Передпокій |
| Модифікація | Настінне |
| Наявність підсвічування | Без підсвічування |
| Наявність рами | Без рами |
| Стиль | Сучасний |
| Вага | 20 кг |
| Виробник | MiroMark |
1 864 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Дзеркало "Amanda AN-80-WB" MiroMark
1 864 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Дзеркало "Amanda AN-80-WB" MiroMark
Схожі товари




