Вішак "Amanda AN-90-WB" MiroMark
Код товару: 7679293
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
2 499 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 90 см |
| Висота | 98 см |
| Готовність | На замовлення |
| Призначення | Для одягу |
| Сфера застосування | Дім |
Опис - Вішак "Amanda AN-90-WB" MiroMark
Характеристики
Вішак "Amanda AN-90-WB" - це міцні меблі від відомого виробника. Вона має компактні розміри і за рахунок цього може розміщуватися навіть в малогабаритному приміщенні. Глянцева поверхня даної моделі невибаглива в догляді. Вішак місткий і допоможе розмістити максимальну кількість речей, забезпечить їх надійне зберігання.
| Ширина | 90 см |
| Висота | 98 см |
| Готовність | На замовлення |
| Призначення | Для одягу |
| Сфера застосування | Дім |
| Місцезнаходження | Передпокій |
| Тип | Настінна |
| Матеріал | ДСП |
| Форма | Прямокутна |
| Стиль | Лофт |
| Колір | Білий |
| Оснащення | З гачками |
| Модифікація | Пряма |
| Виробник | MiroMark |
Відгуки - Вішак "Amanda AN-90-WB" MiroMark
Переглянути всі відгуки
2 499 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 90 см |
| Висота | 98 см |
| Готовність | На замовлення |
| Призначення | Для одягу |
| Сфера застосування | Дім |
| Місцезнаходження | Передпокій |
| Тип | Настінна |
| Матеріал | ДСП |
| Форма | Прямокутна |
| Стиль | Лофт |
| Колір | Білий |
| Оснащення | З гачками |
| Модифікація | Пряма |
| Виробник | MiroMark |
2 499 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Вішак "Amanda AN-90-WB" MiroMark
2 499 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Вішак "Amanda AN-90-WB" MiroMark
Схожі товари


