Вішак "Модерн" Фенікс
Код товару: 7577766
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
1 612 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 80 см |
| Глибина | 20 см |
| Висота | 120 см |
| Місцезнаходження | Гардероб |
| Матеріал | ДСП |
Варіанти кольорів
-
Венге магія
Опис - Вішак "Модерн" Фенікс
Характеристики
Вішак "Модерн" з ДСП матеріалу. Стильна вішалка для одягу. Має дзеркало, три подвійних гачка і невелику поличку для головних уборів.
| Ширина | 80 см |
| Глибина | 20 см |
| Висота | 120 см |
| Місцезнаходження | Гардероб |
| Матеріал | ДСП |
| Стиль | Модерн |
| Колір | Венге |
| Розмір | Широкий |
| Виробник | Фенікс |
Відгуки - Вішак "Модерн" Фенікс
Переглянути всі відгуки
1 612 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 80 см |
| Глибина | 20 см |
| Висота | 120 см |
| Місцезнаходження | Гардероб |
| Матеріал | ДСП |
| Стиль | Модерн |
| Колір | Венге |
| Розмір | Широкий |
| Виробник | Фенікс |
1 612 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Вішак "Модерн" Фенікс
1 612 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Вішак "Модерн" Фенікс
Схожі товари


