Банкетка "Асті" MiroMark
Код товару: 7679486
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
4 242 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Глибина | 36 см |
| Висота | 50 см |
| Матеріал каркаса | ДСП |
| Сфера застосування | Дім |
| Місцезнаходження | Передпокій |
Варіанти кольорів
-
Дуб крафт
Опис - Банкетка "Асті" MiroMark
Характеристики
Сучасна банкетка "Асті" є частиною спального гарнітура "Асті" від виробника MiroMark. Може також придбати окремо. Банкетка оформлена стильно та лаконічно. Її конструкція спеціально для комфортного щоденного використання. Забарвлення не тільки оригінальне, але й приємне для очей.
| Глибина | 36 см |
| Висота | 50 см |
| Матеріал каркаса | ДСП |
| Сфера застосування | Дім |
| Місцезнаходження | Передпокій |
| Стиль | Сучасний |
| Колір | Венге |
| Жорсткість | М'яка |
| Розмір | Широкий |
| Модифікація | Лава |
| Оснащення | З нішею |
| Наявність ніжок | На ніжках |
| Кількість місць | Двомісна |
| Призначення | Приліжкова |
| Виробник | MiroMark |
Відгуки - Банкетка "Асті" MiroMark
Переглянути всі відгуки
4 242 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Глибина | 36 см |
| Висота | 50 см |
| Матеріал каркаса | ДСП |
| Сфера застосування | Дім |
| Місцезнаходження | Передпокій |
| Стиль | Сучасний |
| Колір | Венге |
| Жорсткість | М'яка |
| Розмір | Широкий |
| Модифікація | Лава |
| Оснащення | З нішею |
| Наявність ніжок | На ніжках |
| Кількість місць | Двомісна |
| Призначення | Приліжкова |
| Виробник | MiroMark |
4 242 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Банкетка "Асті" MiroMark
4 242 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Банкетка "Асті" MiroMark
Схожі товари
