Банкетка "Грація" Сабіна
Код товару: 7582238
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
2 703 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 53 см |
| Глибина | 32 см |
| Висота | 48 см |
| Матеріал каркаса | Дерево |
| Місцезнаходження | Коридор |
Варіанти кольорів
-
Білий
-
Бірюзовий
-
Жовтий
-
Капучино
-
Червоний
-
Рожевий
-
Світло сірий
-
Сірий
-
Чорний
Опис - Банкетка "Грація" Сабіна
Характеристики
Банкетка "Грація" - це зручні сучасні меблі від надійного перевіреного часом виробника. Вона виготовляється за сучасними виробничими технологіями, завдяки чому прослужить тривалий час. Упаковка банкетки - гофрований короб. Покриття - двокомпонентний поліуретановий лак. В якості основного матеріалу використовується масив берези.
| Ширина | 53 см |
| Глибина | 32 см |
| Висота | 48 см |
| Матеріал каркаса | Дерево |
| Місцезнаходження | Коридор |
| Розмір | Маленький |
| Призначення | Для туалетного столика |
| Виробник | Сабіна |
Відгуки - Банкетка "Грація" Сабіна
Переглянути всі відгуки
2 703 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 53 см |
| Глибина | 32 см |
| Висота | 48 см |
| Матеріал каркаса | Дерево |
| Місцезнаходження | Коридор |
| Розмір | Маленький |
| Призначення | Для туалетного столика |
| Виробник | Сабіна |
2 703 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Банкетка "Грація" Сабіна
2 703 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Банкетка "Грація" Сабіна
Схожі товари












