Люстра "ROCKINGHAM 49868" EGLO
Код товару: 7573046
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
7 460 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Висота | 110 См |
| Ширина | 46 См |
| Кількість джерел світла | 1 Шт. |
| Стандарт патрона | Е27 |
| Максимальна потужність | 60 Вт |
Опис - Люстра "ROCKINGHAM 49868" EGLO
Характеристики
Люстра "ROCKINGHAM 49868" від виробника компанії EGLO має цікавий і незвичайний дизайн, який неодмінно буде родзинкою в інтер'єрі , а так само якісно освітить все елементи приміщення. Потрібно виділить такі особливості моделі, як стійкість до впливу температур і появи корозії, а так же легкий догляд.
| Висота | 110 См |
| Ширина | 46 См |
| Кількість джерел світла | 1 Шт. |
| Стандарт патрона | Е27 |
| Максимальна потужність | 60 Вт |
| Глибина | 46 См |
| Стиль | Лофт |
| Виробник | EGLO |
Відгуки - Люстра "ROCKINGHAM 49868" EGLO
Переглянути всі відгуки
7 460 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Висота | 110 См |
| Ширина | 46 См |
| Кількість джерел світла | 1 Шт. |
| Стандарт патрона | Е27 |
| Максимальна потужність | 60 Вт |
| Глибина | 46 См |
| Стиль | Лофт |
| Виробник | EGLO |
7 460 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Люстра "ROCKINGHAM 49868" EGLO
7 460 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Люстра "ROCKINGHAM 49868" EGLO
Схожі товари
