Каталог товарів
0 Ваш кошик

Виробник EGLO

EGLO
Компанія EGLO була створена в 1969 році Людвігом Обвізером під назвою "EGLO Leuchten" в місті Пілл в Австрії. Потім, вже в середині вісімдесятих років, вона стає одним з лідерів на ринку по виробництву різноманітного декоративного освітлення. Варто зазначити, що вже в 1986 році компанія відкриває своє перше представництво в Німеччині.

Саме завдяки тому, що вони використовують тільки інноваційні технології при виробництві і дизайні, продукція завжди користується величезним попитом і успіхом у споживачів і весь час завойовує все нові і нові ринки збуту. Так само на сьогоднішній день фірма EGLO має вже понад сімдесят представництв, в тому числі і на території України, засноване в квітні 2009 року.

Необхідно додати, що на даний момент вироби виконуються для ванної, вітальні, кухні, дитячої та присадибних ділянок. Для кожного покупця знайдеться модель на будь-який смак і колір, а її високу якість обумовлено тим, що під час виготовлення беруться виключно добірні матеріали, відповідні тільки високим стандартам.