Бра "HAREM AP1 115962" Ideal Lux
Код товару: 7568518
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
11 004 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Кількість джерел світла | 1 Шт. |
| Стандарт патрона | Е27 |
| Максимальна потужність | 60 Вт |
| Ширина | 17 См |
| Висота | 53 См |
Опис - Бра "HAREM AP1 115962" Ideal Lux
Характеристики
Бра "HAREM AP1 115962" - це особлива модель, яка виконана з самого міцного металу в коричневому кольорі і вбудованими кришталиками форми восьмикутника, що надає виробу вишуканості. Стильна модель здатна освітити кожен кут приміщення , при цьому прослужить максимальний термін. Вона чудово виглядає в будь-якому інтер'єрі.
| Кількість джерел світла | 1 Шт. |
| Стандарт патрона | Е27 |
| Максимальна потужність | 60 Вт |
| Ширина | 17 См |
| Висота | 53 См |
| Глибина | 26 См |
| Місцезнаходження | Спальня |
| Підстава | Штанга |
| Виробник | Ideal Lux |
Відгуки - Бра "HAREM AP1 115962" Ideal Lux
Переглянути всі відгуки
11 004 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Кількість джерел світла | 1 Шт. |
| Стандарт патрона | Е27 |
| Максимальна потужність | 60 Вт |
| Ширина | 17 См |
| Висота | 53 См |
| Глибина | 26 См |
| Місцезнаходження | Спальня |
| Підстава | Штанга |
| Виробник | Ideal Lux |
11 004 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Бра "HAREM AP1 115962" Ideal Lux
11 004 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Бра "HAREM AP1 115962" Ideal Lux
Схожі товари
