Бра "Crystal W007602A-B5FZ" Zuma Line
Код товару: 7568514
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
5 945 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Кількість джерел світла | 2 Шт. |
| Стандарт патрона | G9 |
| Максимальна потужність | 42 Вт |
| Ширина | 37 См |
| Висота | 12 См |
Опис - Бра "Crystal W007602A-B5FZ" Zuma Line
Характеристики
Бра "Crystal W007602A-B5FZ" - яскравий приклад стильного сучасного вироби. Подвійне бра зручно використовувати для підсвічування дзеркала в передпокої або в ванній кімнаті . Бра виготовлено зі скла і розташоване на металевому каркасі. Скляні плафони мають унікальний темний відтінок чорного кольору. Які робить освітлення в кімнаті особливим .
| Кількість джерел світла | 2 Шт. |
| Стандарт патрона | G9 |
| Максимальна потужність | 42 Вт |
| Ширина | 37 См |
| Висота | 12 См |
| Глибина | 16 См |
| Місцезнаходження | Спальня |
| Виробник | Zuma Line |
Відгуки - Бра "Crystal W007602A-B5FZ" Zuma Line
Переглянути всі відгуки
5 945 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Кількість джерел світла | 2 Шт. |
| Стандарт патрона | G9 |
| Максимальна потужність | 42 Вт |
| Ширина | 37 См |
| Висота | 12 См |
| Глибина | 16 См |
| Місцезнаходження | Спальня |
| Виробник | Zuma Line |
5 945 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Бра "Crystal W007602A-B5FZ" Zuma Line
5 945 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Бра "Crystal W007602A-B5FZ" Zuma Line
Схожі товари
