Бра "Crystal W007601D-F4FZ" Zuma Line
Код товару: 7568516
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
7 535 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Кількість джерел світла | 1 Шт. |
| Стандарт патрона | G9 |
| Максимальна потужність | 42 Вт |
| Ширина | 22 См |
| Висота | 21 См |
Опис - Бра "Crystal W007601D-F4FZ" Zuma Line
Характеристики
Бра "Crystal W007601D-F4FZ" - стильний світильник для освітлення ванною або туалетної кімнати. Він прекрасно доповнить стильний інтер'єр як в будинку, так і в туалетного кімнаті громадського заведенія.Бра виготовлено зі скла з легким чорним відтінком, який робить виріб незвичайним і стильним. Внутрішня частина бра складається з набору невеликих скляних крапель.
| Кількість джерел світла | 1 Шт. |
| Стандарт патрона | G9 |
| Максимальна потужність | 42 Вт |
| Ширина | 22 См |
| Висота | 21 См |
| Глибина | 26 См |
| Місцезнаходження | Спальня |
| Призначення | Для туалетного столика |
| Виробник | Zuma Line |
Відгуки - Бра "Crystal W007601D-F4FZ" Zuma Line
Переглянути всі відгуки
7 535 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Кількість джерел світла | 1 Шт. |
| Стандарт патрона | G9 |
| Максимальна потужність | 42 Вт |
| Ширина | 22 См |
| Висота | 21 См |
| Глибина | 26 См |
| Місцезнаходження | Спальня |
| Призначення | Для туалетного столика |
| Виробник | Zuma Line |
7 535 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Бра "Crystal W007601D-F4FZ" Zuma Line
7 535 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Бра "Crystal W007601D-F4FZ" Zuma Line
Схожі товари
