Пуфік "Карен" Катунь
Код товару: 7556692
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
910 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 45 см |
| Глибина | 30 см |
| Висота | 40 см |
| Тип | Пуф-стілець |
| Форма | Прямокутний |
Варіанти кольорів
-
Manchester 11 Apparel
-
Manchester Garden 03 Apparel
-
Manchester Park 30 Apparel
-
Neo Apple Exim Textil
-
Neo Flock Gold Brown
-
Neo Gold Brown Exim Textil
-
Neo Grey 23 Exim Textil
-
Кордрі Aqua 10 Exim Textile
-
Кордрі Bordo 14 Exim Textile
-
Саванна Dk.pink 13 Exim Textile
-
Саванна Yellow 9 Exim Textile
-
Шотландія Coffee Exim Textil
-
Шотландія Mocco Exim Textil
-
Шотландія Комбі Brown Exim Textil
Опис - Пуфік "Карен" Катунь
Характеристики
Невеликий, але дуже стильний пуф "Карен" виготовлений з міцним корпусом з натурального дерева і наповненням з пінополіуретану. Виріб дуже привабливо виглядає в оббивці як в екокожа, так і в тканини. Дана модель стане приємним і практичним доповненням до кутового дивану з колекції "Карен". Пуф можна розмістити вітальні, ігровій або кабінеті.
Ціна вказана за пуф в 1 категорії тканини. Вартість виробу в інших категоріях тканини прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Ви можете вибрати будь-яку тканину для оббивки даного дивана, переглянувши зразки тканин м'яких меблів у постачальників:
Ціна вказана за пуф в 1 категорії тканини. Вартість виробу в інших категоріях тканини прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Ви можете вибрати будь-яку тканину для оббивки даного дивана, переглянувши зразки тканин м'яких меблів у постачальників:
| Ширина | 45 см |
| Глибина | 30 см |
| Висота | 40 см |
| Тип | Пуф-стілець |
| Форма | Прямокутний |
| Матеріал оббивки | Тканина |
| Матеріал каркаса | Дерево |
| Наповнення | Пінополіуретан |
| Колір | Блакитний |
| Розмір | Маленький |
| Місцезнаходження | Спальня |
| Призначення | Для офісу |
| Наявність коліс | Без коліщаток |
| Наявність ніжок | Без ніжок |
| Модифікація | Приліжковий |
| Стиль | Модерн |
| Готовність | На замовлення |
| Виробник | Катунь |
Відгуки - Пуфік "Карен" Катунь
Переглянути всі відгуки
910 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 45 см |
| Глибина | 30 см |
| Висота | 40 см |
| Тип | Пуф-стілець |
| Форма | Прямокутний |
| Матеріал оббивки | Тканина |
| Матеріал каркаса | Дерево |
| Наповнення | Пінополіуретан |
| Колір | Блакитний |
| Розмір | Маленький |
| Місцезнаходження | Спальня |
| Призначення | Для офісу |
| Наявність коліс | Без коліщаток |
| Наявність ніжок | Без ніжок |
| Модифікація | Приліжковий |
| Стиль | Модерн |
| Готовність | На замовлення |
| Виробник | Катунь |
910 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Пуфік "Карен" Катунь
910 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Пуфік "Карен" Катунь
Схожі товари




