Пуфік С Катунь
Код товару: 7556691
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
862 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 45 см |
| Глибина | 30 см |
| Висота | 40 см |
| Тип | Пуф-ящик |
| Форма | Прямокутний |
Варіанти кольорів
-
Manchester 11 Apparel
-
Manchester Garden 03 Apparel
-
Manchester Park 30 Apparel
-
Neo Apple Exim Textil
-
Neo Flock Gold Brown
-
Neo Gold Brown Exim Textil
-
Neo Grey 23 Exim Textil
-
Кордрі Aqua 10 Exim Textile
-
Кордрі Bordo 14 Exim Textile
-
Саванна Dk.pink 13 Exim Textile
-
Саванна Yellow 9 Exim Textile
-
Шотландія Coffee Exim Textil
-
Шотландія Mocco Exim Textil
-
Шотландія Комбі Brown Exim Textil
Опис - Пуфік С Катунь
Характеристики
Стильний і зручний п УФІЯ З має стійкими пластиковими ніжками. Корпус виробу виконаний з натурального дерева, а м'якість відкидний сидушки надає пінополіуретан підвищеної щільності. Виріб допоможе додати посадочні місця в вітальні або дитячої. Пуф володіє місткою нішею для особистих речей або для іграшок вашого чада.
Ціна вказана за пуф в 1 категорії тканини. Вартість виробу в інших категоріях тканини прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Ви можете вибрати будь-яку тканину для оббивки даного дивана, переглянувши зразки тканин м'яких меблів у постачальників:
Ціна вказана за пуф в 1 категорії тканини. Вартість виробу в інших категоріях тканини прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Ви можете вибрати будь-яку тканину для оббивки даного дивана, переглянувши зразки тканин м'яких меблів у постачальників:
| Ширина | 45 см |
| Глибина | 30 см |
| Висота | 40 см |
| Тип | Пуф-ящик |
| Форма | Прямокутний |
| Матеріал оббивки | Тканина |
| Матеріал каркаса | Дерево |
| Наповнення | Пінополіуретан |
| Колір | Червоний |
| Оснащення | З ящиком |
| Розмір | Маленький |
| Місцезнаходження | Вітальня |
| Призначення | Для іграшок |
| Властивості | Відкривається |
| Наявність коліс | Без коліщаток |
| Наявність ніжок | Без ніжок |
| Стиль | Класичний |
| Готовність | На замовлення |
| Виробник | Катунь |
Відгуки - Пуфік С Катунь
Переглянути всі відгуки
862 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 45 см |
| Глибина | 30 см |
| Висота | 40 см |
| Тип | Пуф-ящик |
| Форма | Прямокутний |
| Матеріал оббивки | Тканина |
| Матеріал каркаса | Дерево |
| Наповнення | Пінополіуретан |
| Колір | Червоний |
| Оснащення | З ящиком |
| Розмір | Маленький |
| Місцезнаходження | Вітальня |
| Призначення | Для іграшок |
| Властивості | Відкривається |
| Наявність коліс | Без коліщаток |
| Наявність ніжок | Без ніжок |
| Стиль | Класичний |
| Готовність | На замовлення |
| Виробник | Катунь |
862 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Пуфік С Катунь
862 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Пуфік С Катунь
Схожі товари


