Пуф "Шарм" Монако
Код товару: 7573398
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
6 880 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 84 см |
| Глибина | 56 см |
| Висота | 44 см |
| Тип | Пуф-стілець |
| Форма | Прямокутний |
Варіанти кольорів
-
Oscar 35 Apparel
-
Oscar 60 Apparel
-
Oscar 85 Apparel
-
Бургас 4 Mebtex
-
Колізей 12 Mebtex
-
Родео 12 Mebtex
-
Скіф 02 Mebtex
-
Ультратекс 12 Mebtex
Опис - Пуф "Шарм" Монако
Характеристики
Пуф "Шарм" не тільки красиво виглядає, але і дуже зручний . Пуф прекрасно впишеться в інтер'єр, а перемістити його в потрібне вам місце не складе труднощів.
Ціна вказана на пуф в 5 категорії тканини. Вартість виробу в інших категоріях тканини прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Ви можете вибрати будь-який матеріал для оббивки даного вироби, переглянувши зразки тканин м'яких меблів у постачальників:
Ціна вказана на пуф в 5 категорії тканини. Вартість виробу в інших категоріях тканини прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Ви можете вибрати будь-який матеріал для оббивки даного вироби, переглянувши зразки тканин м'яких меблів у постачальників:
| Ширина | 84 см |
| Глибина | 56 см |
| Висота | 44 см |
| Тип | Пуф-стілець |
| Форма | Прямокутний |
| Матеріал оббивки | Тканина |
| Декор | Каретна стяжка |
| Матеріал каркаса | Дерево |
| Наповнення | Пінополіуретан |
| Колір | Бежевий |
| Розмір | Широкий |
| Місцезнаходження | Вітальня |
| Призначення | Для сидіння |
| Наявність коліс | Без коліщаток |
| Наявність ніжок | Без ніжок |
| Модифікація | Приліжковий |
| Стиль | Класичний |
| Готовність | На замовлення |
| Вага | 30 кг |
| Виробник | Монако |
Відгуки - Пуф "Шарм" Монако
Переглянути всі відгуки
6 880 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 84 см |
| Глибина | 56 см |
| Висота | 44 см |
| Тип | Пуф-стілець |
| Форма | Прямокутний |
| Матеріал оббивки | Тканина |
| Декор | Каретна стяжка |
| Матеріал каркаса | Дерево |
| Наповнення | Пінополіуретан |
| Колір | Бежевий |
| Розмір | Широкий |
| Місцезнаходження | Вітальня |
| Призначення | Для сидіння |
| Наявність коліс | Без коліщаток |
| Наявність ніжок | Без ніжок |
| Модифікація | Приліжковий |
| Стиль | Класичний |
| Готовність | На замовлення |
| Вага | 30 кг |
| Виробник | Монако |
6 880 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Пуф "Шарм" Монако
6 880 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Пуф "Шарм" Монако
Схожі товари
