Пуф "Турин" Монако
Код товару: 7573397
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
5 680 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 74 см |
| Глибина | 62 см |
| Висота | 43 см |
| Тип | Пуф-стілець |
| Форма | Прямокутний |
Варіанти кольорів
-
Oscar 35 Apparel
-
Oscar 60 Apparel
-
Oscar 85 Apparel
-
Бургас 4 Mebtex
-
Колізей 12 Mebtex
-
Родео 12 Mebtex
-
Скіф 02 Mebtex
-
Ультратекс 12 Mebtex
Опис - Пуф "Турин" Монако
Характеристики
Елегантність - так можна одним словом охарактеризувати пуф "Турин" ! Зі смаком і нічого зайвого. Пуф "Турин" легко впишеться в будь-який інтер'єр. У ньому поєдналися чарівність класичного стилю і сучасні тенденції дизайну м'яких меблів. За додаткову плату можлива комплектація пуфа накладкою, що дозволить використовувати пуф як журнальний столик .
Ціна вказана на пуф в 5 категорії тканини. Вартість виробу в інших категоріях тканини прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Ви можете вибрати будь-який матеріал для оббивки даного вироби, переглянувши зразки тканин м'яких меблів у постачальників:
Ціна вказана на пуф в 5 категорії тканини. Вартість виробу в інших категоріях тканини прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Ви можете вибрати будь-який матеріал для оббивки даного вироби, переглянувши зразки тканин м'яких меблів у постачальників:
| Ширина | 74 см |
| Глибина | 62 см |
| Висота | 43 см |
| Тип | Пуф-стілець |
| Форма | Прямокутний |
| Матеріал оббивки | Тканина |
| Матеріал каркаса | Дерево |
| Наповнення | Пінополіуретан |
| Колір | Сірий |
| Розмір | Довгий |
| Місцезнаходження | Вітальня |
| Призначення | Для дому |
| Наявність коліс | Без коліщаток |
| Наявність ніжок | Без ніжок |
| Модифікація | Приліжковий |
| Стиль | Модерн |
| Готовність | На замовлення |
| Вага | 40 кг |
| Виробник | Монако |
Відгуки - Пуф "Турин" Монако
Переглянути всі відгуки
5 680 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 74 см |
| Глибина | 62 см |
| Висота | 43 см |
| Тип | Пуф-стілець |
| Форма | Прямокутний |
| Матеріал оббивки | Тканина |
| Матеріал каркаса | Дерево |
| Наповнення | Пінополіуретан |
| Колір | Сірий |
| Розмір | Довгий |
| Місцезнаходження | Вітальня |
| Призначення | Для дому |
| Наявність коліс | Без коліщаток |
| Наявність ніжок | Без ніжок |
| Модифікація | Приліжковий |
| Стиль | Модерн |
| Готовність | На замовлення |
| Вага | 40 кг |
| Виробник | Монако |
5 680 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Пуф "Турин" Монако
5 680 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Пуф "Турин" Монако
Схожі товари
