Пуф "Крісті" Richman
Код товару: 7554828
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
2 340 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 40 см |
| Глибина | 40 см |
| Висота | 45 см |
| Тип | Пуф-куб |
| Форма | Квадратний |
Варіанти кольорів
-
Флай 2200
-
Флай 2201
-
Флай 2202
-
Флай 2205
-
Флай 2207
-
Флай 2210
-
Флай 2212
-
Флай 2213
-
Флай 2215
-
Флай 2216
-
Флай 2217
-
Флай 2218
-
Флай 2220
-
Флай 2223
-
Флай 2227
-
Флай 2228
-
Флай 2230
-
Флай 2231
-
Флай 2232
-
Флай 2233
-
Флай 2234
-
Флай 2235
-
Флай 2237
-
Флай 2238
-
Флай 2239
Опис - Пуф "Крісті" Richman
Характеристики
Пуф "Крісті" буде прекрасно зморитися в будь-якому сучасному інтер'єрі. Виріб повністю виготовлено з найкращих матеріалів, тому зможе прослужити вам протягом досить тривалого проміжку часу і не поміняє своїх властивостей. Пуф буде добре поєднуватися з будь-якими меблями , адже має багату палітру кольорів .
Варіанти оббивки вироби:
- Зразки тканини "Тіффані" < / a>
- Зразки екокожі "Неаполь" < / a>
- Зразки екокожі "Титан" < / a>
- Зразки екокожі" Мадрас "
- Зразки екокожі "Флай" < / a>
- Зразки натуральної шкіри "Люкс "
| Ширина | 40 см |
| Глибина | 40 см |
| Висота | 45 см |
| Тип | Пуф-куб |
| Форма | Квадратний |
| Матеріал оббивки | Оксамит |
| Матеріал каркаса | Дерево |
| Наповнення | Пінополіуретан |
| Колір | Синій |
| Розмір | Маленький |
| Місцезнаходження | Вітальня |
| Призначення | Для трюмо |
| Наявність коліс | Без коліщаток |
| Наявність ніжок | Без ніжок |
| Стиль | Сучасний |
| Готовність | На замовлення |
| Виробник | Richman |
Відгуки - Пуф "Крісті" Richman
Переглянути всі відгуки
2 340 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 40 см |
| Глибина | 40 см |
| Висота | 45 см |
| Тип | Пуф-куб |
| Форма | Квадратний |
| Матеріал оббивки | Оксамит |
| Матеріал каркаса | Дерево |
| Наповнення | Пінополіуретан |
| Колір | Синій |
| Розмір | Маленький |
| Місцезнаходження | Вітальня |
| Призначення | Для трюмо |
| Наявність коліс | Без коліщаток |
| Наявність ніжок | Без ніжок |
| Стиль | Сучасний |
| Готовність | На замовлення |
| Виробник | Richman |
2 340 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Пуф "Крісті" Richman
2 340 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Пуф "Крісті" Richman
Схожі товари






