Пуф "Катрін" Richman
Код товару: 7554829
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
2 890 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 40 см |
| Глибина | 40 см |
| Висота | 45 см |
| Тип | Пуф-табурет |
| Форма | Круглий |
Варіанти кольорів
-
Флай 2200
-
Флай 2201
-
Флай 2202
-
Флай 2205
-
Флай 2207
-
Флай 2210
-
Флай 2212
-
Флай 2213
-
Флай 2215
-
Флай 2216
-
Флай 2217
-
Флай 2218
-
Флай 2220
-
Флай 2223
-
Флай 2227
-
Флай 2228
-
Флай 2230
-
Флай 2231
-
Флай 2232
-
Флай 2233
-
Флай 2234
-
Флай 2235
-
Флай 2237
-
Флай 2238
-
Флай 2239
Опис - Пуф "Катрін" Richman
Характеристики
Гарний і практичний пуф "Катрін" від бренду Richman буде дуже цікаво виглядати в будь-якому інтер'єрі. Виріб повністю виконано з кращих матеріалів, завдяки чому воно стійке до максимальних навантажень і має досить тривалий термін експлуатації. Пуф гармонійно поєднується з сучасними меблями.
Варіанти оббивки вироби:
- Зразки тканини "Тіффані" < / a>
- Зразки екокожі "Неаполь" < / a>
- Зразки екокожі "Титан" < / a>
- Зразки екокожі" Мадрас "
- Зразки екокожі "Флай" < / a>
- Зразки натуральної шкіри "Люкс "
| Ширина | 40 см |
| Глибина | 40 см |
| Висота | 45 см |
| Тип | Пуф-табурет |
| Форма | Круглий |
| Матеріал оббивки | Оксамит |
| Декор | Каретна стяжка |
| Матеріал каркаса | Дерево |
| Наповнення | Пінополіуретан |
| Колір | Коричневий |
| Розмір | Маленький |
| Місцезнаходження | Вітальня |
| Призначення | Для трюмо |
| Наявність коліс | Без коліщаток |
| Наявність ніжок | Без ніжок |
| Стиль | Скандинавський |
| Готовність | На замовлення |
| Виробник | Richman |
Відгуки - Пуф "Катрін" Richman
Переглянути всі відгуки
2 890 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 40 см |
| Глибина | 40 см |
| Висота | 45 см |
| Тип | Пуф-табурет |
| Форма | Круглий |
| Матеріал оббивки | Оксамит |
| Декор | Каретна стяжка |
| Матеріал каркаса | Дерево |
| Наповнення | Пінополіуретан |
| Колір | Коричневий |
| Розмір | Маленький |
| Місцезнаходження | Вітальня |
| Призначення | Для трюмо |
| Наявність коліс | Без коліщаток |
| Наявність ніжок | Без ніжок |
| Стиль | Скандинавський |
| Готовність | На замовлення |
| Виробник | Richman |
2 890 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Пуф "Катрін" Richman
2 890 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Пуф "Катрін" Richman
Схожі товари
