Кутовий диван "Daniele" Lareto
Код товару: 7553103
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
45 630 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 280 см |
| Глибина | 190 см |
| Висота | 105 см |
| Наявність розкладки | Розкладний |
| Розмір спального місця | 135x210 |
Опис - Кутовий диван "Daniele" Lareto
Характеристики
Кутовий диван "Daniele" стане ідеальним місцем для комфортного відпочинку. Він виготовлений виключно з інноваційним європейськими технологіями з високоякісних матеріалів. Завдяки цьому диван прослужить тривалий час, порадує своєю комфортабельністю.
Як оббивного матеріалу дивана використовуються зносостійкі , приємні на дотик матеріали. Вони гіпоалергенні і безпечні для здоров'я. Каркас даного кутового дивана витримує навіть найвищі навантаження. Механізм трансформації працює плавно і максимально зручний для щоденного використання.
За додаткову плату розміри і м'якість вироби можуть бути змінені. Вартість дивану в даному випадку розраховується індивідуально.
Ціна вказана на кутовий диван "Daniele" в оббивці з тканини 1 категорії. Вартість виробу в тканинах інших категорій прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально. Варіанти оббивки вироби:
Як оббивного матеріалу дивана використовуються зносостійкі , приємні на дотик матеріали. Вони гіпоалергенні і безпечні для здоров'я. Каркас даного кутового дивана витримує навіть найвищі навантаження. Механізм трансформації працює плавно і максимально зручний для щоденного використання.
За додаткову плату розміри і м'якість вироби можуть бути змінені. Вартість дивану в даному випадку розраховується індивідуально.
Ціна вказана на кутовий диван "Daniele" в оббивці з тканини 1 категорії. Вартість виробу в тканинах інших категорій прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Варіанти оббивки вироби:
- Зразки тканини " Antares "
Механізм трансформації "Дельфін":
Механізм трансформації "Дельфін":
| Ширина | 280 см |
| Глибина | 190 см |
| Висота | 105 см |
| Наявність розкладки | Розкладний |
| Розмір спального місця | 135x210 |
| Механізм розкладання | Дельфін |
| Сторона | Ліва |
| Матеріал оббивки | Тканина |
| Матеріал каркаса | Дерево |
| Розмір | Довгий |
| Внутрішнє наповнення | Паси + Латексний пінополіуретан + Силіконізований пух |
| Призначення | Для кафе |
| Місцезнаходження | Спальня |
| Властивості | Ортопедичний |
| Наявність подушок | З подушками |
| Наявність підлокітників | З підлокітниками |
| Готовність | Готові |
| Оснащення | З підголівниками |
| Стиль | Хай тек |
| Вага | 160 кг |
| Виробник | Lareto |
Відгуки - Кутовий диван "Daniele" Lareto
Переглянути всі відгуки
45 630 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 280 см |
| Глибина | 190 см |
| Висота | 105 см |
| Наявність розкладки | Розкладний |
| Розмір спального місця | 135x210 |
| Механізм розкладання | Дельфін |
| Сторона | Ліва |
| Матеріал оббивки | Тканина |
| Матеріал каркаса | Дерево |
| Розмір | Довгий |
| Внутрішнє наповнення | Паси + Латексний пінополіуретан + Силіконізований пух |
| Призначення | Для кафе |
| Місцезнаходження | Спальня |
| Властивості | Ортопедичний |
| Наявність подушок | З подушками |
| Наявність підлокітників | З підлокітниками |
| Готовність | Готові |
| Оснащення | З підголівниками |
| Стиль | Хай тек |
| Вага | 160 кг |
| Виробник | Lareto |
45 630 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Кутовий диван "Daniele" Lareto
45 630 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Кутовий диван "Daniele" Lareto
Схожі товари


