Каталог товарів
0 Ваш кошик

Виробник Lareto

Lareto
Фабрика "Lareto" є виробником м'яких меблів, яка відрізняється елегантністю, неперевершеною якістю і неймовірно им комфортом. В асортименті фабрики представлені різноманітні моделі модульних, прямих і кутових диванів. Всі вироби виготовлені з європейською технологією і проходять строгий контроль якості на кожному етапі виробництва, починаючи з розробки моделі і закінчуючи складанням вже готового дивана.

Як матеріал каркаса використовується деревина натурального бука, який має високу міцність, не дивлячись на його легкість, що дозволяє знизити загальна вага виробу. Для виготовлення каркаса також застосовується фанера вищого сорту , що складається тільки з натуральних компонентів. Головною перевагою фабрики "Lareto" є застосування тільки надійних і перевірених механізмів трансформації, які здатні за секунди перетворити диван на зручне ліжко.

Унікальний зовнішній вигляд кожного виробу фабрики "Lareto" розроблений професійними дизайнерами, тому неповторний стиль диванів допоможе привнести родзинку в інтер'єр будь-якого будинку. Для оббивки всіх моделей фабрики застосовуються високоякісні італійські тканини, володіють високою стійкістю до зносу, вицвітання і утворення стійких плям.