Дитяче ліжко "Коколіно" Embawood
Код товару: 7553098
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
4 652 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 100 см |
| Глибина | 205 см |
| Висота узголів'я | 61 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Кількість ярусів | Один |
Опис - Дитяче ліжко "Коколіно" Embawood
Характеристики
Нове ліжко "Коколіно" виконана в комбінованій забарвленні - поєднанні білого і блакитного тонів. Різні по висоті бильця надають виробу красивий нестандартний вигляд. З цим виробом ви будете знати, що сон вашої дитини в безпеки. Б лагодаря світлим тонам настрій дитини буде завжди позитивним. Якісні матеріали забезпечать надійність ліжка.
Ціна вказана за ліжко в комплектації з ящиком, але без будь-яких додаткових елементів.
Зверніть увагу! Ціна ліжка вказана без урахування вартості матраца. Вибрати і купити матрац до цієї моделі ліжка ви можете в нашому інтернет-магазині меблів Golden Plaza.
Ціна вказана за ліжко в комплектації з ящиком, але без будь-яких додаткових елементів.
Зверніть увагу! Ціна ліжка вказана без урахування вартості матраца. Вибрати і купити матрац до цієї моделі ліжка ви можете в нашому інтернет-магазині меблів Golden Plaza.
| Ширина | 100 см |
| Глибина | 205 см |
| Висота узголів'я | 61 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Кількість ярусів | Один |
| Вікова група | Дошкільна |
| Вік дитини | Від 4 років |
| Розмір | Широкий |
| Колір | Білий |
| Матеріал | ДСП |
| Наявність матраца | Без матраца |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Стиль | Сучасний |
| Оснащення | З бортиком |
| Готовність | Готові |
| Виробник | Embawood |
Відгуки - Дитяче ліжко "Коколіно" Embawood
Переглянути всі відгуки
4 652 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 100 см |
| Глибина | 205 см |
| Висота узголів'я | 61 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Кількість ярусів | Один |
| Вікова група | Дошкільна |
| Вік дитини | Від 4 років |
| Розмір | Широкий |
| Колір | Білий |
| Матеріал | ДСП |
| Наявність матраца | Без матраца |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Стиль | Сучасний |
| Оснащення | З бортиком |
| Готовність | Готові |
| Виробник | Embawood |
4 652 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Дитяче ліжко "Коколіно" Embawood
4 652 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Дитяче ліжко "Коколіно" Embawood
Схожі товари












