Диван-малютка "Віола 0,9" Матролюкс
Код товару: 7587497
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
21 131 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Глибина | 110 см |
| Висота | 90 см |
| Розмір спального місця | 90х205 см |
| Внутрішнє наповнення | Ортопедичні ламелі + Пінополіуретан |
| Стиль | Класичний |
Опис - Диван-малютка "Віола 0,9" Матролюкс
Характеристики
Стильний і сучасний диван "Віола 0, 9 " оснащений механізмом трансформації" Акордеон ", яке відрізняється легкістю розкладки. Міцний каркас виготовлений з натурального дерева і доповнений ортопедичними ламелями, які примножать властивості вашого матраца. Містка ніша для білизни розмістить всі ваші речі. Якісна зносостійка тканина прослужить вам не одне десятиліття.
Ціна вказана на диван в 1 категорії тканини. Вартість виробу в інших категоріях тканини прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Варіанти виготовлення виробу:
Ціна вказана на диван в 1 категорії тканини. Вартість виробу в інших категоріях тканини прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Варіанти виготовлення виробу:
- Зразки тканин 1 категорії
- Зразки тканин 2 категорії
- Зразки тканин 3 категорії
- Зразки тканин 4 категорії
- Зразки тканин 5 категорії
Механізм трансформації "Акордеон":
| Глибина | 110 см |
| Висота | 90 см |
| Розмір спального місця | 90х205 см |
| Внутрішнє наповнення | Ортопедичні ламелі + Пінополіуретан |
| Стиль | Класичний |
| Наявність розкладки | Розкладний |
| Кількість спальних місць | Односпальний |
| Матеріал каркаса | Дерево |
| Механізм розкладання | Акордеон |
| Розмір | Вузький |
| Місцезнаходження | Вітальня |
| Властивості | М'який |
| Готовність | На замовлення |
| Виробник | Матролюкс |
Відгуки - Диван-малютка "Віола 0,9" Матролюкс
Переглянути всі відгуки
21 131 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Глибина | 110 см |
| Висота | 90 см |
| Розмір спального місця | 90х205 см |
| Внутрішнє наповнення | Ортопедичні ламелі + Пінополіуретан |
| Стиль | Класичний |
| Наявність розкладки | Розкладний |
| Кількість спальних місць | Односпальний |
| Матеріал каркаса | Дерево |
| Механізм розкладання | Акордеон |
| Розмір | Вузький |
| Місцезнаходження | Вітальня |
| Властивості | М'який |
| Готовність | На замовлення |
| Виробник | Матролюкс |
21 131 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Диван-малютка "Віола 0,9" Матролюкс
21 131 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Диван-малютка "Віола 0,9" Матролюкс
Схожі товари
















