Дитяче ліжко "Kinder" 70x140 Viorina-Deko
Код товару: 7587494
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
3 865 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 75 см |
| Глибина | 144 см |
| Висота узголів'я | 69 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Висота узніжжя | 69 см |
Варіанти кольорів
-
Колір корпусу: Білий
Опис - Дитяче ліжко "Kinder" 70x140 Viorina-Deko
Характеристики
шукайте затишну ліжечко для вашої дитини? Тоді зверніть увагу на дитячу ліжко серії "Kinder" . Вона виготовлена з ламінованого ДСП виробництва компанії Swisspan by Sorbes, яке ставитися до класу безпеки Е1 . Виріб декорований наклейками, які захищені від механічних пошкоджень ламінованим покриттям. Великий вибір кольорів дозволить подпбрать ліжко як для хлопчика, так і для дівчинки.
Ціна вказана ліжка з висувним ящиком, можлива комплектація без ящика, вартість виробу в даному випадку прораховується менеджером інтернет-магазину Golden Plaza індивідуально.
Ціна вказана ліжка з висувним ящиком, можлива комплектація без ящика, вартість виробу в даному випадку прораховується менеджером інтернет-магазину Golden Plaza індивідуально.
Варіанти виготовлення виробу:
| Ширина | 75 см |
| Глибина | 144 см |
| Висота узголів'я | 69 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Висота узніжжя | 69 см |
| Кількість ярусів | Один |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Вікова група | Дошкільна |
| Вік дитини | Від 2 років |
| Розмір | Вузький |
| Матеріал | ДСП |
| Наявність матраца | Без матраца |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Стиль | Модерн |
| Готовність | На замовлення |
| Вага | 40 кг |
| Виробник | Viorina-Deko |
Відгуки - Дитяче ліжко "Kinder" 70x140 Viorina-Deko
Переглянути всі відгуки
3 865 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 75 см |
| Глибина | 144 см |
| Висота узголів'я | 69 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Висота узніжжя | 69 см |
| Кількість ярусів | Один |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Вікова група | Дошкільна |
| Вік дитини | Від 2 років |
| Розмір | Вузький |
| Матеріал | ДСП |
| Наявність матраца | Без матраца |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Стиль | Модерн |
| Готовність | На замовлення |
| Вага | 40 кг |
| Виробник | Viorina-Deko |
3 865 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Дитяче ліжко "Kinder" 70x140 Viorina-Deko
3 865 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Дитяче ліжко "Kinder" 70x140 Viorina-Deko
Схожі товари








