Диван "Lorenzo Standart" Lareto
Код товару: 7580646
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
35 640 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 258 см |
| Глибина | 115 см |
| Висота | 97 см |
| Розмір спального місця | 160х190 см |
| Внутрішнє наповнення | Пружинний блок + Пінополіуретан |
Варіанти кольорів
-
Sorrento 1 Italvelluti
-
Sorrento 11 Italvelluti
-
Sorrento 12 Italvelluti
-
Sorrento 14 Italvelluti
-
Sorrento 18 Italvelluti
-
Sorrento 20 Italvelluti
-
Sorrento 21 Italvelluti
-
Sorrento 22 Italvelluti
-
Sorrento 23 Italvelluti
-
Sorrento 26 Italvelluti
-
Sorrento 28 Italvelluti
-
Sorrento 3 Italvelluti
-
Sorrento 30 Italvelluti
-
Sorrento 32 Italvelluti
-
Sorrento 33 Italvelluti
-
Sorrento 8 Italvelluti
Опис - Диван "Lorenzo Standart" Lareto
Характеристики
Диван "Lorenzo Standart" стане ідеальним доповненням вашої вітальні. В якості наповнювача дивана використовується міцний пружинний блок Pocket Spring, який володіє відмінними ортопедичними властивостями. Посилений буковий каркас і подвійний чохол забезпечать тривалий термін експлуатації виробу.
Диван оснащений простим, але надійним механізмом трансформації "Людина, що крокує Тік-Так". Широкий асортимент тканин дозволить підібрати виріб, ідеально доповнює інтер'єр вашого будинку. Для оббивки дивана застосовуються високоякісні тканини з Італії, які мають гарну стійкість до зношування і утворення стійких плям.
За додаткову плату розміри і м'якість вироби можуть бути змінені. Вартість дивану в даному випадку розраховується індивідуально.
Ціна вказана на диван "Lorenzo" в оббивці з тканини 1 категорії. Вартість виробу в тканинах інших категорій прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Диван оснащений простим, але надійним механізмом трансформації "Людина, що крокує Тік-Так". Широкий асортимент тканин дозволить підібрати виріб, ідеально доповнює інтер'єр вашого будинку. Для оббивки дивана застосовуються високоякісні тканини з Італії, які мають гарну стійкість до зношування і утворення стійких плям.
За додаткову плату розміри і м'якість вироби можуть бути змінені. Вартість дивану в даному випадку розраховується індивідуально.
Ціна вказана на диван "Lorenzo" в оббивці з тканини 1 категорії. Вартість виробу в тканинах інших категорій прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Варіанти оббивки вироби:
Механізм трансформації "Людина, що крокує Тік-Так":
| Ширина | 258 см |
| Глибина | 115 см |
| Висота | 97 см |
| Розмір спального місця | 160х190 см |
| Внутрішнє наповнення | Пружинний блок + Пінополіуретан |
| Наявність розкладки | Розкладний |
| Кількість спальних місць | Двоспальний |
| Матеріал каркаса | Дерево |
| Колір | Синій |
| Оснащення | З пружинним блоком |
| Механізм розкладання | Тик так |
| Розмір | Широкий |
| Місцезнаходження | Спальня |
| Властивості | Ортопедичний |
| Готовність | Готові |
| Вага | 100 кг |
| Наявність подушок | З подушками |
| Виробник | Lareto |
Відгуки - Диван "Lorenzo Standart" Lareto
Переглянути всі відгуки
35 640 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 258 см |
| Глибина | 115 см |
| Висота | 97 см |
| Розмір спального місця | 160х190 см |
| Внутрішнє наповнення | Пружинний блок + Пінополіуретан |
| Наявність розкладки | Розкладний |
| Кількість спальних місць | Двоспальний |
| Матеріал каркаса | Дерево |
| Колір | Синій |
| Оснащення | З пружинним блоком |
| Механізм розкладання | Тик так |
| Розмір | Широкий |
| Місцезнаходження | Спальня |
| Властивості | Ортопедичний |
| Готовність | Готові |
| Вага | 100 кг |
| Наявність подушок | З подушками |
| Виробник | Lareto |
35 640 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Диван "Lorenzo Standart" Lareto
35 640 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Диван "Lorenzo Standart" Lareto
Схожі товари












