Дитячий диван "Саллі-1" Лівс
Код товару: 7558037
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
5 233 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 101 см |
| Глибина | 56 см |
| Висота | 56 см |
| Наповнення | Пінополіуретан |
| Готовність | На замовлення |
Варіанти кольорів
-
Etna 10 Apparel
-
Etna 15 Apparel
-
Etna 21 Apparel
-
Etna 22 Apparel
-
Etna 23 Apparel
-
Etna 24 Apparel
-
Etna 25 Apparel
-
Etna 27 Apparel
-
Etna 28 Apparel
-
Etna 35 Apparel
-
Etna 37 Apparel
-
Etna 38 Apparel
-
Etna 48 Apparel
-
Etna 51 Apparel
-
Etna 55 Apparel
-
Etna 56 Apparel
-
Etna 60 Apparel
-
Etna 65 Apparel
-
Etna 77 Apparel
-
Etna 78 Apparel
-
Etna 80 Apparel
-
Etna 85 Apparel
-
Etna 90 Apparel
-
Etna 91 Apparel
-
Etna 95 Apparel
-
Etna 96 Apparel
-
Білий
-
Білий
-
Білий 3486
-
Коричневий 3484
-
Молочний
-
Молочний
-
Натуральний
Опис - Дитячий диван "Саллі-1" Лівс
Характеристики
Дитячий диван "Саллі-1" характеризується високою функціональністю і відмінним < i> якістю . Такі меблі гідна вашої уваги. Вона з легкістю впишеться в інтер'єр дитячої кімнати і буде вірним помічником в побуті. Диван виготовлено з міцних і надійних матеріалів , тому має хорошу зносостійкість . Зовнішнє оформлення дивана виготовлений таким чином, дитячих уподобань. Так що дана модель неодмінно припаде до смаку і вашій дитині.
Ціна вказана на диван в оббивці з тканини 1 категорії. Вартість виробу в тканинах інших категорій прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Ви можете вибрати будь-який матеріал для оббивки даного вироби, переглянувши зразки тканин м'яких меблів у постачальників:
Ціна вказана на диван в оббивці з тканини 1 категорії. Вартість виробу в тканинах інших категорій прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Ви можете вибрати будь-який матеріал для оббивки даного вироби, переглянувши зразки тканин м'яких меблів у постачальників:
| Ширина | 101 см |
| Глибина | 56 см |
| Висота | 56 см |
| Наповнення | Пінополіуретан |
| Готовність | На замовлення |
| Властивості | М'який |
| Матеріал оббивки | Тканина |
| Матеріал каркаса | Дерево |
| Розмір | Низький |
| Наявність розкладки | Нерозкладний |
| Механізм розкладання | Без механізму |
| Кількість спальних місць | Односпальний |
| Модифікація | Прямий |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Призначення | Для дитячого садка |
| Вік дитини | Від 4 років |
| Вікова група | Малюки |
| Виробник | Лівс |
Відгуки - Дитячий диван "Саллі-1" Лівс
Переглянути всі відгуки
5 233 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 101 см |
| Глибина | 56 см |
| Висота | 56 см |
| Наповнення | Пінополіуретан |
| Готовність | На замовлення |
| Властивості | М'який |
| Матеріал оббивки | Тканина |
| Матеріал каркаса | Дерево |
| Розмір | Низький |
| Наявність розкладки | Нерозкладний |
| Механізм розкладання | Без механізму |
| Кількість спальних місць | Односпальний |
| Модифікація | Прямий |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Призначення | Для дитячого садка |
| Вік дитини | Від 4 років |
| Вікова група | Малюки |
| Виробник | Лівс |
5 233 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Дитячий диван "Саллі-1" Лівс
5 233 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Дитячий диван "Саллі-1" Лівс
Схожі товари
